En İyi Windows Sürümü

???

• Oy verenlerin toplamı
    60
  • Anket kapandı .
Windows 7 Arayüzü + Windows 8.1 Performansı + Windows 10 Güncelliği = Hayalimdeki Windows

Ama hayal dünyasından gerçeğe döndüğümüzde güncel sistemlerde 10, belli bir seviyenin altında 8.1 idealdir benim için.

Kim ne derse desin Windows 8.1 olan işletim sistemidir. Ben kendi kullanımıma bakarım ve bana en yüksek verimi veren kesinlikle o. Bilgisayarımı yükseltme hevesim lisenin başından beri var ve E5400 R7 240 ikilisinden sonra X4 860K 750 Ti geçtim. Ardından FX 6300 750 Ti yapıp en son güncel kullandığım G4560 GTX 660 sisteme geçtim hala daha bunu kullanıyorum. X4 860K 750 Ti ikilisine geçtiğim günden beri yaklaşık 1 yıl Windows 10, 4-5 yıl 8.1 kullanmış biri olarak gerek en eski sistemime gerek şu an kullandığım sistemime en başından beri kullanıyorum ve resmen hayranım şu sisteme. 10 için gittim SSD aldım Key aldım hala daha bana o akıcılığı seriliği veremiyor. Bıraktım artık uğraşmayı çabalamıyorum bana en iyi performansı veren sistemi kullanıyorum mutluyum herkese de tavsiye ederim. Aşağıya boşta kullanım değerlerini bırakıyorum karar sizin :)

Dosya Ekleri

• Screenshot_1 (3).png
    Screenshot_1 (3).png
    18,1 KB · Görüntüleme: 31
@292941 imzanızdan SSD'niz var mı yok mu anlayamadım. Eğer yoksa ve almak gibi bir planınız da yoksa Windows 8.1'i şiddetle öneriyorum. Gerçi bu yorumu yaptıysanız şu anda Windows 10 kullanmıyorsunuzdur belki fakat ben yine de önerimi yapayım. :)

@292941 imzanızdan SSD'niz var mı yok mu anlayamadım. Eğer yoksa ve almak gibi bir planınız da yoksa Windows 8.1'i şiddetle öneriyorum. Gerçi bu yorumu yaptıysanız şu anda Windows 10 kullanmıyorsunuzdur fakat ben yine de önerimi yapayım. :)
Yok. Windows 8.1 denedim, ama aşırı yavaşladı 1-2 hafta sonra. Linux ya da LtSc deneyeceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı