En kaliteli arabalar Japon arabalarıdır

Bu videodan sonra gözüm başka araba görmez oldu, arabaları M5 ve diğerleri olarak kategorize ediyorum.Sesi insanı arşa çıkarıyor. :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu algıyı yanlış anlayıp Civic'e bakım yapmayıp motorlara hasar verenleri toplasak stadyum doldururuz.
Bu videodan sonra gözüm başka araba görmez oldu, arabaları M5 ve diğerleri olarak kategorize ediyorum.Sesi insanı arşa çıkarıyor. :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
E60 M5 dünyadaki en büyük para çukurlarından ama en güzel arabalardan. :)

Masrafsızdır, alım satımı kolaydır, LPG ile tam uyumludur, modifikasyona elverişli, ailenden biri gibidir Japon arabaları. Diğerleri benim gözümde masraf kapısı. Mesela 95 model Corolla sahibiyiz yazın ortasında eşşek niyetine tam yüklü, zorlu rampa koşullarını çıktık ama gel gör ki hararet göstergesi milim oynamadı yerinden. Durduğu yerde insanları başına topluyor satılık mı diye. 1.6 enjeksiyonlu motora LPG olarak Atiker Atikfast tavsiye ediliyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı