En kaliteli arabalar Japon arabalarıdır

Wankel 100bin KM garantili motorlar, şöförlükten değilde ülkemizdeki servis bakımları yetersiz diyebilirim ve yakıt kalitesi.
BMW, Mazda, Toyota, Honda, Mercedes, Mitsubishi, Fiat, Ford ve Subaru markalarının çoğu aracını kullandım ve beni mest eden araç Subaru Levorg oldu mükemmel ya drift desen yapılıyor hız desen yapılıyor makas desen yapılıyor 4-4'lük.
Şuan kendime 1993 Model BMW 520i topluyorum 3.0 stroke + turbo ekleme işlem yapılacak.
Motor blok ömrü; düzgün kullanıp kırmazsanız ortalama 50 yıl ya da 3 milyon KM götürür.
Burada en pahalı en sağlam en güçlü arabaların fotoğraflarını paylaşmakla olmuyor biraz deneyim lazım. Herkesin sütten dili yanana kadar savunduğu şeyler olur.
Evet ustaların bilinçsiz yağ kullanımı ve normal motormuş gibi davranmaları var ama wankel motorlar özellikle Mazda ile ömürleri geliştirildi. Düzgün kullanımda 300K kullanılabilir.

Subaru markalarının çoğu aracını kullandım ve beni mest eden araç Subaru Levorg oldu
Müsait bir vakitte görüşlerini detaylıca buraya yazarsan sevinirim. :)

1575993973147.png

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı