En kolay kredi kartı veren banka hangisi?

mbboyun

Hectopat
Kredi kartı almak istiyorum. 18'e girip, çalışmaya başladıktan sonra Enpara'dan 6-7 kere başvuru yaptım. Ama hiç kabul edilmedi. Şimdi ise çalışmıyorum Düşük meblağ olsa da istiyorum. Böyle daha vermesi muhtemel banka var mı?

Son düzenleme:

Telefon uygulamasını indirip üye olursan 3 gün ücretsiz bakabilirsin kredi skoruna. 18ine yeni girdiysen muhtemelen daha kredi skorun oluşmamıştır. Biraz kredili ürün kullanıp ödeme geçmişi göstermen lazım.

İş Bankası. Bankada öğrenci kayıtlıyken 2000 TL kredi kartı verdiler. Zamanla 23 bin TL'ye çıktı.

Telefon uygulamasını indirip üye olursan 3 gün ücretsiz bakabilirsin kredi skoruna. 18ine yeni girdiysen muhtemelen daha kredi skorun oluşmamıştır. Biraz kredili ürün kullanıp ödeme geçmişi göstermen lazım.

19 yaşındayım skor gözükmüyordu da. Bende maaş için Akbank hesabım vardı. Ondan deneyim dedim. 2 farklı seçenek vardı. Axess seçtim direkt kabul etti galiba anlamadım 2000 TL aylık gelir yazdım 2000TL kullanılabilir limit diyor. Bu kadar kolay kredi kartı vermeleri normal mi? Başıma bir şey gelmez değil mi? :D Ödemem gereken ücret vs. var mı? Hiç kullanmadığım için bilmiyorum.

Geri
Yukarı