En uygun kolay kredi veren bankalar hangisi?

Kredi puanım 1250. Ödemelerim düzenli. 1.5 senedir sigortalı, 3000 TL maaşlı çalışan biriyim. 20 bin kredi çekmek istiyorum. Maaş bankası mi daha uygun, yoksa en kolay kredi verecek başka banka var mı?

UfukÇ.

Decapat
Makaleler
1
Maaş bankası öncelikli olarak kredi verir ama şu sıralar faizler yüksek. Ona göre hesaplayınız.

Teacher80

Hectopat
Makaleler
3
Maaş aldığın banka öncelikli. Sonra devlet bankaları. Özel bankalarda şube hedefine ulaşmış veya yaklaşmışsa kredi musluklarını kısabilir. Devlet bankalarındaki personel işi yokuşa sürebiliyor.

mhurkan

Hectopat
Yer
Büyük İzmir İmparatorluğu
Kredi puanım 1250. ödemelerim düzenli. 1.5 senedir sigortalı, 3000 TL maaşlı çalışan biriyim. 20 bin kredi çekmek istiyorum. Maaş bankası mi daha uygun, yoksa en kolay kredi verecek başka banka var mı?

Maaş bankan en "kolay" kredi verebilecek bankandır. En azından senden zibilyon tane evrak istemezler. Ama en uygun kredi için bankayı, Google'da "en uygun kredi" diye yazarak bulabileceğin zibilyon tane kredi tarama sitesinden öğrenebilirisn.

AcarCnr

Hectopat
Yer
Tashkent, Uzbekistan
En kolay maaşın hesaba yattığı bankadan alabilirsin.

KS
İhracat Mühendisi
Maaş bankan en "kolay" kredi verebilecek bankandır. En azından senden zibilyon tane evrak istemezler. Ama en uygun kredi için bankayı, Google'da "en uygun kredi" diye yazarak bulabileceğin zibilyon tane kredi tarama sitesinden öğrenebilirisn.
Vermedi dostum başvurdum sonra ceptetebe 15 bin başvurdum onaylandı 🥰

mhurkan

Hectopat
Yer
Büyük İzmir İmparatorluğu
Vermedi dostum başvurdum sonra ceptetebe 15 bin başvurdum onaylandı 🥰
Kredi ödemeleri düzenli yaparsan, kredibiliten yükselir ve daha kolay kredi alabilir hale gelirsin. Bankalar kolay soyabilcekleri adamları severler. 😉🤣🤣🤣

Yukarı