En kolay kredi kartı veren bankalar hangisi?

Bunun gelirle alakası oluğunu düşünmüyorum. Hiç sigortam olmadı. Yaklaşık 50 bin tl kredi kartı limitim ve 30 bin civarı ek hesabım var.
Gelirle alakası var. Sigortalı gelir ayrı, gelir sahibi olmak ayrı. Hesaplarda para akışı varsa, banka size verilen tutarı ödeyebileceğinizi düşünüyorsa limit arttırır. Bankalar tabiri caizse eşeklerini sağlam kazığa bağlamayı severler. O yüzden kesinlikle geliri olmayan bir tüketiciye kredi kartı limiti yüksek tanımlamazlar.

İşe girdim. Gelirim ortalama 6K oluyor aylık. Garanti bonus 1300 TL yıllardır ve gram arttırmıyor inatla. Enpara tak diye 22K limit verdi. Enpara'yı bir dene derim. Bence çok limit verdi. Sebebini tam anlamadım. İlk çıktığından beri müşterisiyim ona yordum.

Bunun gelirle alakası oluğunu düşünmüyorum. Hiç sigortam olmadı. Yaklaşık 50 bin tl kredi kartı limitim ve 30 bin civarı ek hesabım var.
Al sat yapıyorsanız ya da o bankada faizde paranız varsa ( ev, araba veya toplu miktarda para ) banka size alternatif tanıyabilir.

Gelirle alakası var. Sigortalı gelir ayrı, gelir sahibi olmak ayrı. Hesaplarda para akışı varsa, banka size verilen tutarı ödeyebileceğinizi düşünüyorsa limit arttırır. Bankalar tabiri caizse eşeklerini sağlam kazığa bağlamayı severler. O yüzden kesinlikle geliri olmayan bir tüketiciye kredi kartı limiti yüksek tanımlamazlar.
Hocam resim olarak hiçbir gelirim yok. Hesabımda normal ödemeler dışında nakit akışı yok.

Kayıtlarda son 3 aylık çalışman varsa istediğin bankaya başvurabilirsin. Enpara'yı öneririm.
Kanka enpara iyide örneğin Hepsiburada taksit vermiyor enparaya
Al sat yapıyorsanız ya da o bankada faizde paranız varsa ( ev, araba veya toplu miktarda para ) banka size alternatif tanıyabilir.
Garanti Bonus paracard var faydası olur mu?
Limit çok önemli değil ya ama kayıtlarda hiçbir yerde çalışmadım verilermi?

Kanka enpara iyide örneğin Hepsiburada taksit vermiyor enparaya
Veriyor, nasıl vermiyor? Bir kaç ay önce EnPara kredi kartımla Hepsiburada'dan taksitle kulaklık aldım. EnPara QNB Finansbank'a bağlı. Finansbank adıyla veriyor.

Rastgele bir ürüne girdim taksit seçeneklerini açtım;
1649414562782.png

Yeni konular

Geri
Yukarı