En kolay matematik problemlerini çözemiyorum

@Ülküsüz Hocam neden kızgın attınız arkadaşlara? bu problemler hayatın her yerinde çıkacak. Matematik hayatın her yerinde.
Hayatın her yerinde olması bunları yapamayan insanlar olduğu gerçeğini değiştirmez. Troll diyenlere kızgın attım haklı olarak.

1. sınıftan başlayarak 9. sınıf da dahil olmak üzere tüm matematiğe baştan çalış. Bol bol soru çöz ama konu çalışmayı ve arada tekrar etmeyi de sakın ihmal etme.

Albert Einstein kimdir? Kısaca hayatı, buluşları, icatları ve sözleri... -  Güncel Haberler

Bunları yapamıyorsanız, ilkokul seviyesinde bile değilsiniz demektir hocam. Acilen temelinizi geliştirin 12.sınıfta çok üzülürsünüz.
Konunun ciddi olduğunu varsayalım, bu matematik problemlerini çözemiyen birisinin sınava hazırlanmasına gerek yok bence, meslek lisesine gidip oradanda bölümüne yönelse daha iyi.

Ben de yapamıyorum. 🥴
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kardeşine söyle tekrar yapsın o konulardan bir göz atsın konuyu ondan sonra testi çözsün tekrar yapmadan test çözülmez okuduğunu anlamazsın Eğitim Hayatım boyunca bunu duydum.

Geri
Yukarı