En komik anılarınız

Okulumuz zaten apartmandan dönüşmeydi. Ceza verseler bile yine kırardık biz onu. Almadık yani :D.

Hocam kız çok da lise ortamında bütün kızlar süs püs derdine düşüyor. Arkadaş olacak kız hakikaten çok az. Ben ağırlığımı koyuyorum ortaya, söz etmiyorlar ben de etmiyorum. Dostça yaşıyoruz :D.

Aslın da arkadaş oluncak kız var fakat bir süreden sonra ya kız bir şeyler duymaya başlıyor ya da erkek. Öyle olunca da bütün arkadaşlıklar bozuluyor.
Tüm arkadaşlarım kız ve iyi anlaşıyoruz çok tuhaf sanırım benim durumum.

Hocam kız çok da lise ortamında bütün kızlar süs püs derdine düşüyor. Arkadaş olacak kız hakikaten çok az. Ben ağırlığımı koyuyorum ortaya, söz etmiyorlar ben de etmiyorum. Dostça yaşıyoruz :D.

Zaten şansımı denesem biriyle arkadaş olurum, ama ihtiyacım yok, vaktim de yok.

Okulumda sadece 1 kişiyi tanıyorum, arkadaş edinme konusunda başarılı değilim, ama dediğim gibi, arkadaşa gerek yok.

Bu arada, aklıma bir anı daha geldi.

Sabah 5-6 gibi bisiklet sürüyordum, sonra frensiz bisikletle dik yokuştan inmeye çalıştım.

Sonuç: Yokuş bittiğinde bisiklet ile yer değiştirmiş vaziyette duruyordum, arabanın kapısına çarpmıştım.

Okulumda sadece 1 kişiyi tanıyorum, arkadaş edinme konusunda başarılı değilim, ama dediğim gibi, arkadaşa gerek yok.

Sabah 5-6 gibi bisiklet sürüyordum, sonra frensiz bisikletle dik yokuştan inmeye çalıştım.

Sonuç: Yokuş bittiğinde bisiklet ile yer değiştirmiş vaziyette duruyordum, arabanın kapısına çarpmıştım.
Burnunuz falan kırıldı mı?

Geçmiş olsun.
Sevgili sanıyorlar. Çok kötü bir durum.
Evet.

Sanırım 9 ya da 10 yaşındaydım arkadaşımla bisiklet sürüyorduk. Bizim çok sevdiğimiz bir yokuş vardı dedik oraya gidelim. Gittik aşağıya doğru kayıyoruz bisikletlerle tabii ben bisikletin freninin bozuk olduğu bilmiyorum, işte tam o dobloya çarptığımda anladım bozuk olduğunu.

Yeni konular

Geri
Yukarı