En komik anılarınız

FSP Hydro K 500 linki atmak yerine Kangal Sucuk linki atmıştım, @hakan yaeger'da ekran görüntüsü vardı :ROFL:
kangal sucuk.png

Kangal sucuk al geç.

Belki çok uzun değil. Ama olsun. Bir gün okulda gösteri yapacağız. İngilizce şarkı söyleyeceğiz. O günde bir yağmur var ne desem anlatamam. Tam sahneye çıktık. Söylüyoruz şarkıyı topluca. Sonra benim devrelere su kaçtı herhalde. Ben şarkının patlama noktasından hemen bir 5sn önce bağırdım "we are the worlddd" diye. Allaha çok şükür yağmurdan dolayı sesim az duyulmuş ve düzgün görememişler. Her aklıma geldiğinde yastığa kafamı vurup kendimi bayıltmaya çalışıyorum. O konuda da başarısızım gerçi.

Belki çok uzun değil. Ama olsun. Bir gün okulda gösteri yapacağız. İngilizce şarkı söyleyeceğiz. O günde bir yağmur var ne desem anlatamam. Tam sahneye çıktık. Söylüyoruz şarkıyı topluca. Sonra benim devrelere su kaçtı herhalde. Ben şarkının patlama noktasından hemen bir 5sn önce bağırdım "we are the worlddd" diye. Allaha çok şükür yağmurdan dolayı sesim az duyulmuş ve düzgün görememişler. Her aklıma geldiğinde yastığa kafamı vurup kendimi bayıltmaya çalışıyorum. O konuda da başarısızım gerçi.

Üzülme, bir cips al.

grudo.jpg

Bir proje kapsamında Portekiz'e gitmiştik. Kaynaşmak için toplanıp muhabbet filan ediyorduk. Bir çocuk bana dediğim şeyleri tekrarlar mısın dedi, ben de tabii herhalde kendi dilini öğretiyor deyip tekrarlıyorum. Daha yüksek sesle daha yüksek sesle diye diye iyice etraftaki insanların duyacağı seviyede söylüyorum.
Sonradan öğrendim ki ağza alınmayacak Portekizce ne kadar küfür varsa söyletmişler :D .Videomu izlerken bir arkadaş söylediklerimi çevirince gülmekten sinir krizi geçirmişti.

Geri
Yukarı