En komik anınız nedir?

Okulda bir CSGO kumar sitesinde bedava puanda çark çevirme oyununu oynuyoruz. Matematik dersinde 4 dalton 25 puandan 10.000 puana kadar gelmişiz. Siyah 1.25x Kırmızı 2x Mavi 5x Sarı ise 50x kadar puan veriyor. Nedense diğer daltinlar hepsini Sarıya basalım dediler ama ben Maviye basalım dedim. Eninde sonunda onların ısrarına karşın ben bilerek bütün parayı maviyr bastım ve en nadir olarak gelen sarı kazandı. Eğer ki sarıya basıp sarı çıksaydı o zaman ki değeri 2.500 TL M9 Marble Fade kazanacaktık ama ben maviye bastım :D. Tenefüste babamdan yemediğim dayağı yedim. Ben gülerken özür dilemeye çalışıyorum onlar sinirden ne dediğimi duymuyorlar. O zamandan beri Müslümanım işte. Bu da garip ve bence komik bir anımdır.

7. sınıfta hocayı gelişigüzel ittirmiştim. Ders zili çalmış, biz muhabbete dalıp duymadık tabii. Arkadan hoca geldi ve benim enseye geçirdi. Ben arkadaşım olduğunu düşünürek çok güçlü olmasa da ittirdim. Sonra hoca olduğunu anladım. Diğerlerine bir vururken, bana 3 vurdu. En sonunda mabadıma da tekme attı ve sınıftan gitti.

Hiç beklemediğim anlarda yakalanmak diyebilirim. PC başında iken olsun, duş alırken olsun vb. durumlarda birçok kez istem dışı yakalandım. Çok utandığım ama bir o kadar da komik olan durum. Sonrası üzücü ve kötü. O kişiyle arada bağ kapanıyor bir süre. Konuşamama gibi durum oluyor. Sonradan çözülen bir şey.

Kızgın attığım arkadaş konu açıp ağlamıştı, hala ağlıyor. Çok komik bir anımdı.
Hahaha dostum bu harikayımış xd.
Okulda bir CSGO kumar sitesinde bedava puanda çark çevirme oyununu oynuyoruz. Matematik dersinde 4 dalton 25 puandan 10.000 puana kadar gelmişiz. Siyah 1.25x Kırmızı 2x Mavi 5x Sarı ise 50x kadar puan veriyor. Nedense diğer daltinlar hepsini Sarıya basalım dediler ama ben Maviye basalım dedim. Eninde sonunda onların ısrarına karşın ben bilerek bütün parayı maviyr bastım ve en nadir olarak gelen sarı kazandı. Eğer ki sarıya basıp sarı çıksaydı o zaman ki değeri 2.500 TL M9 Marble Fade kazanacaktık ama ben maviye bastım :D. Tenefüste babamdan yemediğim dayağı yedim. Ben gülerken özür dilemeye çalışıyorum onlar sinirden ne dediğimi duymuyorlar. O zamandan beri Müslümanım işte. Bu da garip ve bence komik bir anımdır.
İnan bana sarıya bassaydınız gelmezdi.

Son düzenleme:
Üniversite ikinci sınıftayken 7-8 arkadaş içmiştik. O kafayla, en problemli hocanın dersine girince olanlar olmuştu. "Hocam çişim geldi çıkabilir miyim?" sorusunu hatırladıkça gülerim. Yarınımızdan gülmüşüz, haberimiz yokmuş.

Yeni konular

Geri
Yukarı