En komik anınız nedir?

Komik ve iğrenç bir anımı anlatacağım. Öncelikle olay okul tuvaletinde geçiyor. Sene 2004 falan. O gün okula geç kalmıştım yüzümü falan yıkamadan gelmiştim okula. Öğretmenden izin alıp tuvalete gittim. O sırada birisi tuvaletten hızlı adımlarla uzaklaşıyordu. Ben bir şey anlamadım. Neyse hazır gelmişken tuvalete gireyim dedim. Kabine dalmamla karşımda upuzun bir eser yatıyordu. Bunu bırakan insan olamazdı. Bunu bırakan direk doğumhaneye gidip doğurmalıydı bunu. Bunu çıkaran kişiye ödül verilmeli. Yani bu dünya mirası olarak korunmaya alınmalıydı resmen. O sırada arkamdan arkadaşım gelmiş ne yapıyor bu diye göndermiş öğretmen. Arkadaşım geldi o bile gözlerine inanamadı ya şok geçirdi. Başkaları görmesin yazık günah diye bir sürü kova su döktük üzerine yine nafile. En son iki tane hademeyi çağırdık biri eldivenlerini giydi, diğeri tazyikli hortumu musluğa taktı. Bir de hortumun üstünde ayarı var tazyik seviyesi ne kadar olsun diye. Maksimum seviyeye aldı bir açtı suyu eser moleküllerine ayrılarak ortamdan uzaklaştı. Gittiği için kısa bir bayram havası yaşadık ve o iğrenç ortamdan hemen ayrıldık 😂 Öğretmene yalan söyledik mecbur böyle bir olayı söylemeye utandık resmen. O hızlı adımlarla uzaklaşan çocuk eğer buradaysan itiraf et. Sen yaptın değil mi onu? :)

8. Sınıfta sınıf hocamız olan matematik hocası sınavları okuyordu. Bizde USB içine film atıp getiriyorduk. Bilirsiniz Cult of Chucky filmini. Deliler hastanesinde geçen Chucky filmi. Daha önceden izlemiştim fakat o sevişme sahnesini unuttum. Adam tekerlekli sandalyede oturan kadına meyveli sakız ister misin? Diye soru sordu. Ardından başladı sandalyede oturan kadına yapıştırmaya. Hoca ah, oh, ah sesi duydu tabi. Oğlum lan! Diye kalkıp hemen kapattı. Tabi bizde güldük 🤣. Hâlâ aklıma geldikçe gülüyorum.

Geri
Yukarı