En nefret ettiğiniz abur cubur nedir?

Neden bilmiyorum ama gofret tarzı şeyleri sevmiyorum (hoş beş ve tadelle hariç). Özellikle ülker çikolatalı gofretin çikolatası gereksiz tatlı. Normalde tatlıyı çok severim ama çikolatalı gofretin çikolatasına şerbet dökmüşler gibi gereksiz bir tatlılık var.

Neden bilmiyorum ama gofret tarzı şeyleri sevmiyorum (hoş beş ve tadelle hariç). Özellikle ülker çikolatalı gofretin çikolatası gereksiz tatlı. Normalde tatlıyı çok severim ama çikolatalı gofretin çikolatasına şerbet dökmüşler gibi gereksiz bir tatlılık var.
Hocam şu anda boyutu yüzünden de o gofreti alasım gelmiyor. Küçültülmemiş hâlini yiyince resmen doyuruyordu. Şimdi 2 ısırıklık kalmış.

Hocam şu anda boyutu yüzünden de o gofreti alasım gelmiyor. Küçültülmemiş hâlini yiyince resmen doyuruyordu. Şimdi 2 ısırıklık kalmış.

Hocam ona öyle diyorsanız, bir lokmada yutulan şu ürüne bakın. Dalga geçiyorlar resmen...

e5c73046-7bbb-4ff7-8c7f-c43c78956fed-jpeg.1592995

Tam onu demiştim hocam :D Gerçekten bu abur cuburu kesmek lazım. Ama Avrupa ve Amerika'daki marketlerde çok iyi, içeriği güzel ürünler de var. Ülkemizde refah 0 olduğu için bize koklatırlar ancak.
Aslında bazı şeyleri evde kendimiz rahat yapabiliriz. Mesela ben özellikle son zamanlar çok fazla kek yemeye başladım. Markete gidip baktığımda 3 harflilerin kekinde de palm yağı vb. tonla zararlı madde var, Ülker'in Eti'nin ürünlerinde de. İçerik aynı sadece fiyat farklı. En son anama tek seferde 2 tepsi kek yaptırdım, koydum dolaba azar azar yiyorum.

Petibör bisküvelerde de aynı şekilde palm yağı,emülgatör, şurup gibi zararlılar dolu.

Evde yapabildiklerimi yapmaya çalışıyorum, kalanını mümkün olduğunca kesmeye...

Hocam ona öyle diyorsanız, bir lokmada yutulan şu ürüne bakın. Dalga geçiyorlar resmen...

e5c73046-7bbb-4ff7-8c7f-c43c78956fed-jpeg.1592995

Gofretten bahsediyom tam mesajı atıcam gofretin fotoğrafını atıyorsunuz, petibörden bahsediyorum aynı şekilde yeni mesaj geldi diye uyarı çıkıyor. Basıyorum petibör resmi. Beni mi takip ediyorsun :D

Yeni konular

Geri
Yukarı