En nefret ettiğiniz Windows sürümü

Windows 10. Çünkü gereksiz telementeri hizmetleri. yüklü gelen Microsoft Store uygulamaları ve özellikler var. Sadece son sürüm olduğu için desteklenen uygulama çok. Keşke yeni Windows sürümü çıksa.🙁

Seninle konuşulmaz moderatörede raporluyorum. Windows 2000'de de kernel yapılıyor o zaman 2000 kullanalım. Desteği kesilmiş işte yeni güncelleme gelmiyor driver gelmiyor programcılar yüzüne bakmıyor ama siz fanboy olmaya devam edin ben sizinle tartışmayacağım Vista'nın bende özel anıları var evet ama 2021 yılında 2007 işletim sistemini kullanmak çok da mantıklı değil. Konu başlığınıda Windows Vista'yı savunuyorum ben fanboyuyum diye de değiştirebilirsin.

Komiksin. Driver gelmiyormuş eski bilgisayarlarda Windows 10 da bile düzgün driver yok.
Vista en kötüsü aralarındaki bence.

Kullandın mı?

Komiksin. Driver gelmiyormuş eski bilgisayarlarda Windows 10 da bile düzgün driver yok.

Kullandın mı?

Bakın hocam benim zamanım öyle yeni bilgisayar donanımlarıyla geçmedi zamanında Vista iyiydi mesela bozulmadan önce 8 senelik bilgisayarıma Windows 7 ve üstü driver desteği verildi. Sizin anlamadığınız şu ben bir işletim sistemini övüp diğerkini gömmüyorum kullandığım en yeni bilgisayar 2012 model parçalara sahipti. NVIDIA, Intel, AMD Windows 7 ve sonrasına verdikleri kadar destek verdi mi Vista'ya programcılar Vista'dan ümidi kesmese neden destekleri Windows 7 kadar uzun tutmadı? Ben burada işletim sistemi savunuculuğu yapmıyorum ama siz burada Vista fanboyluğu yapıyorsunuz konu başlığı ile alakası yok bir adam sorun yaşamış konudan bağımsız Vista savunuculuğu yapmaya başlıyorsunuz. Vista Extented Kernel ile bir süre program desteği ile kullanılabilir ama bana ne kadar güvenlik sunabilir? Eski bilgisayarı olanlara Windows 10 önermedim şu zamana kadar ve Windows 10'u seven birisi de değilim hiçbir işletim sistemine hayatta ki hiçbir şeye fanboyluk yapacak birisi değilim.

Arkadaşlar zevkler ve renkler tartışılmaz, Vista kötüydü denilince alınıp fanboyluğa bağlayan arkadaşlar oldu, birincisi bu konu başlıktan da anlaşılabileceği gibi kişisel görüşlerin paylaşıldığı bir konu, ha ama illa söyletecekseniz Vista'nın piyasada olduğu zamanların microsoft ceosu Steve Ballmer bile yıllar sonra kariyerimdeki tek pişmanlığım Vista idi diyerek röportaj veriyor, konunun tamamını okuduysanız linki var, böyle bir işletim sistemini fanboylar gibi savunmayın komik oluyor :D
Bir şeyi sevip veya sevmemek farklı, onun kusursuz ve çok iyi olduğunu savunmak farklı şeyler, sizler de insansınız arkadaşlar siz de hatalı ve kusurlu şeyleri çok sevip kullanmaktan keyif alabilirsiniz, bunda yanlış birşey yok savunmaya geçmeyin lütfen :)

Yeni konular

Geri
Yukarı