En nefret ettiğiniz Windows sürümü

Sadece 8.1, 7, XP (sanal makinede), 10 (Zoom'da arkadaşıma remote control yaptım) kullandım. 10 ve 8.1'den nefret ettim. O nasıl bir uyumluluk sorunu? 8.1'de GTA 3 hatta San Andreas açacağım uyumluluk modu. 10'da Serious Sam 2 gene uyumluluk modu. Belki 7'nin uyumluluğuna alıştım diye böyleyimdir bilmiyorum.

XP'yi de 7'yi de ayrı sevmem. Sevdalılarını da hiç anlamam. Birisinin ömrü bitmesine rağmen TOFAŞ gibi bağırlarına basalar. Diğerinin atası taş gibi dururken kötü bilgisayarları var diye söverler. Sosyal'de neredeyse her gün 9800 GT ile Valorant oynamaya çalışan veya benzer durumları yaşayanları görüyoruz. Durumunuz kötü olabilir, yeni bir şey alacak paranız yoktur. Ama durum öyle diye ne elinizdekini yüceltmeniz ne de ulaşamadığınızı kötülemeniz gerekmez.

XP'yi de 7'yi de ayrı sevmem. Sevdalılarını da hiç anlamam. Birisinin ömrü bitmesine rağmen Tofaş gibi bağırlarına basalar. Diğerinin atası taş gibi dururken kötü bilgisayarları var diye söverler. Sosyal'de neredeyse her gün 9800 GT ile Valorant oynamaya çalışan veya benzer durumları yaşayanları görüyoruz. Durumunuz kötü olabilir, yeni bir şey alacak paranız yoktur. Ama durum öyle diye ne elinizdekini yüceltmeniz ne de ulaşamadığınızı kötülemeniz gerekmez.

Doğry söylüyorsunuz XP de sorunlu.
Hepsini seviyorum. 🙂

Kral.
Vista, 8 ve Windows 10 eski sürümleri.

Vista'yı anlamamışsınız neyse.

XP'yi de 7'yi de ayrı sevmem. Sevdalılarını da hiç anlamam. Birisinin ömrü bitmesine rağmen Tofaş gibi bağırlarına basalar. Diğerinin atası taş gibi dururken kötü bilgisayarları var diye söverler. Sosyal'de neredeyse her gün 9800 GT ile Valorant oynamaya çalışan veya benzer durumları yaşayanları görüyoruz. Durumunuz kötü olabilir, yeni bir şey alacak paranız yoktur. Ama durum öyle diye ne elinizdekini yüceltmeniz ne de ulaşamadığınızı kötülemeniz gerekmez.

Şu an değil ilk çıktıkları zamanda ikisi de güzeldi ama şimdi pek de kullanılacak durumda değiller.

Geri
Yukarı