En nefret ettiğiniz Windows sürümü

8 ve 10. Gerçekten bunları sevmiyorum. XP, Vista ve 7 mükemmeldir bana göre. Vistayı hantal diye gömenler oluyor. Vista hantal değil, Vista çıktığında sizin bilgisayarınız hantaldı... Suç Vistada değil, sizin bilgisayarınızdaydı bir nevi...

Ahh, herkese rezil olduk. Daha kararlı sürümde olmadığı aklımdan çıkmış. Şu mesaj silinirse çok mutlu olurum.

Windows XP'den 10'a kadar hepsini kullandım fakat en kötüsü açık ara Win8. En iyisi Win10.

Windows sürümlerinin hepsi desem yalan olmaz. Çünkü adamlar yazılım yapmayı beceremiyorlar. Her kullanışımda illaki bir yerde hata olur. Ve işletim sisteminde akıcılık yok. Çok ağır çalışıyor (Evet biliyorum bu yazıyı yazarken Windows kullandım).

10 ben bu kadar gereksiz,Sistem sömürücü bir işletim sistemi görmedim kafasına göre spofity candy crush yükler olmayacak zamanda çöker 11 geliyorda kurtuluyoruz bundan.
7'de de telemetri vardı ancak 8-10'daki kadar sistemi ağırlaştırmazdı. Gizliden gizliye işini yapardı.
o 98 den beri var zaten dediğiniz gibi iyice sistemi ağırlaştırmaya başladı 8 de itibaren.
7'de de telemetri vardı ancak 8-10'daki kadar sistemi ağırlaştırmazdı. Gizliden gizliye işini yapardı.
o 98 den beri var zaten dediğiniz gibi iyice sistemi ağırlaştırmaya başladı 8 de itibaren.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…