En nefret ettiğiniz Windows sürümü

8 ve 10. Gerçekten bunları sevmiyorum. XP, Vista ve 7 mükemmeldir bana göre. Vistayı hantal diye gömenler oluyor. Vista hantal değil, Vista çıktığında sizin bilgisayarınız hantaldı... Suç Vistada değil, sizin bilgisayarınızdaydı bir nevi...

Windows 11. Böyle saçma sistem gereksinimleri olamaz. Ayrıca Windows 11'de olan birçok özelliği çeşitli eklentiler sayesinde GNU/Linux'a kazandırabiliyorsunuz.

Android uygulama desteği: Anbox.
Pencere sabitleme: Titling pencere yöneticileri ve Pop Shell.
Görünüm:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

GNU ve diğer *NIX'ler > Windows 11.
Ahh, herkese rezil olduk. Daha kararlı sürümde olmadığı aklımdan çıkmış. Şu mesaj silinirse çok mutlu olurum. :)

Windows sürümlerinin hepsi desem yalan olmaz. Çünkü adamlar yazılım yapmayı beceremiyorlar. Her kullanışımda illaki bir yerde hata olur. Ve işletim sisteminde akıcılık yok. Çok ağır çalışıyor (Evet biliyorum bu yazıyı yazarken Windows kullandım).

10 ben bu kadar gereksiz,Sistem sömürücü bir işletim sistemi görmedim kafasına göre spofity candy crush yükler olmayacak zamanda çöker 11 geliyorda kurtuluyoruz bundan.
7'de de telemetri vardı ancak 8-10'daki kadar sistemi ağırlaştırmazdı. Gizliden gizliye işini yapardı.
o 98 den beri var zaten dediğiniz gibi iyice sistemi ağırlaştırmaya başladı 8 de itibaren.
7'de de telemetri vardı ancak 8-10'daki kadar sistemi ağırlaştırmazdı. Gizliden gizliye işini yapardı.
o 98 den beri var zaten dediğiniz gibi iyice sistemi ağırlaştırmaya başladı 8 de itibaren.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı