En nefret ettiğiniz Windows sürümü

Mor benim için çok iç karartıcı bir renk. Zaten Windows 8 7'nin çakması. Bir de Microsoft Store'u getirdiler. Dandik oyunları kakalıyorlar.

Renkten ziyade mobil tasarımından nefret ediyorum. Bana ilk laptopum alındığında Win 8 ile beraber gelmişti. Windows 7'den sonra Windows mobil sürümü gibi gözüken işletim sisteminde hiçbir şey yapamamıştım hemen Win 7 yüklemiştim. Win 10 da bu ikisinin arasında, şahsen ayar sekmesinin Win 8'deki ile aynı olması ve zorla onu kullanmak bile beni rahatsız ediyor.

Renkten ziyade mobil tasarımından nefret ediyorum. Bana ilk laptopum alındığında Win 8 ile beraber gelmişti. Windows 7'den sonra Windows mobil sürümü gibi gözüken işletim sisteminde hiçbir şey yapamamıştım hemen Win 7 yüklemiştim. Win 10 da bu ikisinin arasında, şahsen ayar sekmesinin Win 8'deki ile aynı olması ve zorla onu kullanmak bile beni rahatsız ediyor.
Topluca Win7'ye geçelim 😃

Topluca Windows 7'ye geçelim 😃

Win 7 artık sorun çıkarıyor yeni sistemlerde zaten yakında desteği kesilecekti yanlış hatırlamıyorsam mecburen Win 10 kullanacağız. İnsan alıştığı şeyin değişmesini seğmiyor doğal olarak ama alıştım artık ben 4 yıl oldu sonuçta.

Windows 8'in tasarımını seven zaten... derdim ama zevklerle renkler tartışılmaz.
Yapmayın :D.
Screenshot_1.png

Güzel bence. Deli miyim yoksa 😂.

Yeni konular

Geri
Yukarı