En performanslı işletim sistemi nedir?

DeletedAccount

Centipat
Evet arkadaşlar sorum başlıktaki gibi iyi bir bilgisayarım yok. Altta bulunan sisteme sahibim. Sizce hangi işletim sistemini kullanmalıyım? Uzun süre Windows 10 kullandım lakin Windows 8.1'in çok daha performanslı olduğunu öğrenince ona geçtim. Windows 10'un daha güncel ve güvenli olduğunu göz önünde bulunarak ve artı olarak performans istediğim için Windows 10 1511 sürümüne geçiş yaptım. Bu sürümde ise bazı driver sorunları yaşıyorum. Sizden istediğim bana en performanslı ve güvenli işletim sistemini önermeniz. Cevaplarınızı bekliyorum.

i7-4510U / GT 840M / AFOX 240GB SSD / 8GB DDR3 1600MHZ RAM

Son düzenleyen: Moderatör:
1610011902789.png

PUBG Mobile iniyor mu🤠

Büyük ihtimalle iner ama tuş ataması yapılıyor mu bilmiyorum.

Evet arkadaşlar sorum başlıktaki gibi iyi bir bilgisayarım yok. Altta bulunan sisteme sahibim. Sizce hangi işletim sistemini kullanmalıyım? Uzun süre Windows 10 kullandım lakin Windows 8.1'in çok daha performanslı olduğunu öğrenince ona geçtim. Windows 10'un daha güncel ve güvenli olduğunu göz önünde bulunarak ve artı olarak performans istediğim için Windows 10 1511 sürümüne geçiş yaptım. Bu sürümde ise bazı driver sorunları yaşıyorum. Sizden istediğim bana en performanslı ve güvenli işletim sistemini önermeniz. Cevaplarınızı bekliyorum.

i7-4510U / GT 840M / Afox 240GB SSD / 8 GB DDR3 1600MHz RAM.

Kullanmayı öğrenmen biraz zor olacak ama Linux işletim sistemini kullanmanı tavsiye ederim.

Tuş ataması=klavyeden oynamak.
Chrome OS'da eğer yapılmıyorsa mouse ile telefondan oynar gibi oynamak zorunda kalırsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı