En Performanslı R9 280X Hangisi ?

Arkadaşlar en performanslı R9 280X hangisi ve Sapphire R9 280x tri-x Zalman Z3 kasaya sığar mı ? Cevaplarsanız sevinirim iyi sosyaller.
Soğutması iyi olanı almalısın. Zaten FPS pek farklı olmaz. Asus veya MSI öneririm.

Fakat duyduğum kadarıyla Asus R9 serisinde hatalı ürünler çıkıyormuş. Ama emin değilim bir arkadaş açıklamıştı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben turboduo kullanıyorum. Karşı komşum directcu2 kullanıyor :D. ve geçen haftada arkadaşıma topladığım pc de sapphire trix aldık ve onun kasasıda zalman z3 plus yani sığar. Üçümüzde de farklı r9 280x'ler var inan powercolor ile asus arasında tasarım haricinde hiçbir fark yok. Bu üç kart arasında en iyisi sapphire. 3 fanlı olması yük altında yüksek sıcaklıklara çıkmasına rağmen fanlar yardımlaşarak soğuttuğu için kasadan ses gelmiyor en büyük avantajı o. Benim gözlemlerim bunlardır. Sapphire R9 280x Tri-X OC almanı öneririm. Hatam veya yanlış bişey söylediysem lütfen düzeltin. (Aralarında fps farkı yok)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı