En performanslı Windows 10 sürümü hangisi?

KOSTOK2

Picopat
RAM
8 GB DDR3
SSD veya HDD modeli
120 GB SSD + 320 GB HDD
Ekran kartı
YOK
Anakart
FujitSu D3011Ax
İşlemci
İntel E6300
Herkese merhaba, benim bilgisayarım biraz eski ve onun için bir işletim sistemi arıyorum şimdi Windows 7 falan kur diyeceksiniz ama Windows 7 artık Windows XP gibi bir şey oldu. O yüzden bir Windows 10 için hangi sürümü önerirsiniz? Şu an 22H2 yüklü ama bazı yerlerde takılıyor. Windows 10'un hangi sürümü en performanslıdır? Bu sürüm günümüze yakın olursa daha çok sevinirim teşekkürler.

Ben yavaş bilgisayarım için 1809 yüklemiştim, iyi olmuştu.

Herkese merhaba, benim bilgisayarım biraz eski ve onun için bir işletim sistemi arıyorum şimdi Windows 7 falan kur diyeceksiniz ama Windows 7 artık Windows XP gibi bir şey oldu. O yüzden bir Windows 10 için hangi sürümü önerirsiniz? Şu an 22H2 yüklü ama bazı yerlerde takılıyor. Windows 10'un hangi sürümü en performanslıdır? Bu sürüm günümüze yakın olursa daha çok sevinirim teşekkürler.
Hocam Windows 8.1 kurabilirsiniz ama tarayıcıyı değiştirin o çok sıkıntı kendi tarayıcısında YouTube bile açılmıyordu galiba yani biliyorsunuz zaten Windows 8.1 temelde Windows 7 gibi ama daha yeni daha çok program destekliyor ama ben güncel bir işletim sistemi istiyorsan Linuxlara bakın derim 3gb ramde bile kasamyan Linuxlara gördüm

Yeni konular

Geri
Yukarı