En rahatsız olduğunuz insan tipi

Hiçbir halta yaramadığı halde iki racon kesip bir de sırtını devlete dayadı mı kendini insan sanan varoş embesilleri hiç sevmiyorum. Kitap okumaz hayvansevmez saygı duymaz eline tesbih alır bir de kirli sakal bırakıp takım elbise giydi mi tamam. Sanki içine padişah kaçmış gibi tarih bilmeden (azıcık da biliyormuş gibi yaptığı de nedense hep 1923 öncesi) atıp tutan kendini milliyetçi sanıp ülkesini satanlara oy verip önüne gelen her muhalifi terörist ilan eden tipler. Hele bir de eline telefonu alıp video çekmiyorla mı :) Ulan kahroluyorum böyle insanlarla aynı ülke vatandaşı olmaktan. Bir halta yaramayan Kardak kayalıkları gibi saçma sebeplerle sokağı çıkıp ortalığı geren ; Çinli diye Uygur Türklerine saldıran , Fransa bayrğı diye Hollanda bayrağı yakan tipler var ya ha işte onlar :). 3 tane Türk şair bilmezler ama Türk milliyetçisiyim diye gezinip zavallılıklarına kılıf ararlar.

Benim rahatsız olduğum insan tipi çok. Aslında öyle insan sevmeyen biri de değilim. :kararsız:
Kendisine davranılmasını istemeyeceği şekilde başkasına davranabilenler olarak genelleyebilirim katlanamadığım tipleri. Özele inersem:

1. Bilmediği konu hakkında inatla baskın olmaya çalışanlar.
2. Sürekli, her şeyden şikayet edenler. Memnuniyetsizler.
3. Ağzını yayarak konuşan her cins. Kadın-erkek fark etmez.
4. Beceriksiz ve bir şeyleri anlamamayı bir meziyetmiş gibi kanıtlamaya çalışanlar. Örneğin: "ben bilgisayardan hiç anlamam". Aferin, 21. yüzyılda mükemmel bir farklılıksın. :kalp:
5. Şiddetle ve kavgayla her şeyi çözmeye çalışan kaba, ilkel insanların hepsi.
6. Kurallara uymamayı havalı bir şey sananlar.
Bu liste böyle devam eder. :rolleyes:

Geri
Yukarı