Hayatta en çok rahatsız olduğunuz şey

İnsanların dolandırıcı olması ve zamanım israf olması. Mesela klavye aldım. FULL RBG diyordu, Rainbow çıktı. Onun iadesi için uğraştım.

Bi' de örümceklerden çok rahatsız oluyorum ve korkuyorum. Rüyalarıma giriyor. Bazı psikopatlar tarantula besliyor ya. Onları dövesim geliyor.

Ayrıca Recep Baltaş'tan azar yiyeceğim diye de çok korkuyorum ve bunu düşünmek beni rahatsız ediyor. Çünkü sosyale almaz bi' daha. Ben de asosyal olduğum için başka yerde böyle güzelce takılamam.

Bi'de end-users kelimesinin yada isim tamlamasının hakkını veren insanlar beni rahatsız ediyor. Onlara göre biz eskiden ne dizi izliyorduk, ne film izliyorduk, ne oyun oynuyorduk, ne internet kullanabiliyorduk ne de su içebiliyorduk. Bunlar yüzünden her şeye rahat ulaşmak, hayatı anlamsızlaştırdı. Bir de o kadar çok tüketiyorlar ki, artık şaşılacak bir şey kalmadı. Durmadan yeni ama aslında aynı içerikler çıkıyor ve SJW'lerin ellerine düştük vallahi.

Bi' de evrimciler. Termodinamiğin ikinci yasasını bile bile, gelişmiş canlının, ata canlıdan daha yaşlı olduğunu bile bile ve tutarsızlıkları göz ardı ede ede inanıyorlar, daha nedim...

Son düzenleme:

Geri
Yukarı