En sevdiğim arkadaşımı herkesten kıskanmak

Sigara çıktı cebimden; "Yanıyım mı abi?" dedi;
Arkadaşın konusuna gelirsek; Hocam sen bence, aşık olmuşsun ama aşık olmaktan korkuyorsun. Daha doğrusu aşık olduğunu kabul edip onu kaybetmekten korkuyorsun.
Edit: Sigara içmiyorum, sigaraya karşıyım.
Ne yapacağım bilmiyorum. Kendimden soğutsam mı acaba? Dün gece uyuyamadım sabaha kadar, sadece ağladım. Kimse için ağlamamıştım bu kadar. Aşık da değilim ama anlatılmaz bir sevgi var içimde. O da bana çok değer verdiğini söylüyor fakat önce rehberinde ''prensesim <3'' bu isimle kayıtlıyken şimdi sadece Caner bey yapmış. Resmen kalbimin orta yerinden sapladı.

Ya sevgili olacaksın yada boş vereceksin. Sen onunla ilgilenme o sana gelirse emin ol değer veriyordur. Ama bir kişiye bu kadar bağlanmamalısın.

Ya sevgili olacaksın yada boş vereceksin. Sen onunla ilgilenme o sana gelirse emin ol değer veriyordur. Ama bir kişiye bu kadar bağlanmamalısın.
Sevgili olmamız dünyadaki tüm küslerin barışmasından daha düşük bir ihtimal. Bu kadar sevdiğim birisini de boş veremiyorum, dedim ya dün gece hüngür hüngür ağladım. Herkesin uyuduğu saatte balkonda dışarıyı izledim sebepsizce. Kendimden soğutsam mı acaba bilmiyorum.

Sevgili olmamız dünyadaki tüm küslerin barışmasından daha düşük bir ihtimal. Bu kadar sevdiğim birisini de boş veremiyorum, dedim ya dün gece hüngür hüngür ağladım. Herkesin uyuduğu saatte balkonda dışarıyı izledim sebepsizce. Kendimden soğutsam mı acaba bilmiyorum.
O zaman aşık değilim diyemezsin. Kendini heder etme git konuş sana saten değer veriyorsa "eheheheheh bu tipsiz beni sevdiğini söyledi" diyererk seni rezil etmez korkma. En iyisi araya mesafe koymak.

Sigara çıktı cebimden; "Yanıyım mı abi?" dedi;
Arkadaşın konusuna gelirsek; Hocam sen bence, aşık olmuşsun ama aşık olmaktan korkuyorsun. Daha doğrusu aşık olduğunu kabul edip onu kaybetmekten korkuyorsun.
Edit: Sigara içmiyorum, sigaraya karşıyım.
Aşık olmaktan korkmak değil de eski sevgilisi en yakın arkadaşım olunca işler değişiyor, ama olmayınca da olmuyor çok da şey yapmamak lazım.

Hayat ciddileştikçe bu korku biter, bu sevgi birçok insana bölüştürülür diye tahmin ediyorum. Bizde önceden böyleydik 14, 15 yaşlarında birisi için normal bir şey bence...

Çok ama çok sevdiğim bir arkadaşım(kız). Yıllardır arkadaşım, o da bana çok değer verdiğini söylüyor. O kadar seviyorum ki anlatmaya kalksam kelimeler kifayetsiz kalır, cümleler ağlamaya başlar. Aşık değilim... Onu kaybetmekten o kadar çok korkuyorum ki, parmağında bir damla kan bile görsem üzülürüm ona zarar geldi diye.

Konumuza gelirsek onu her şeyden kıskanıyorum neredeyse hergün erkekler mesaj atıyor. Kendisi de birisini seviyor... Kaybetmekten o kadar korkuyorum ki, ben onun için artık değersiz kalacağımı aklıma getiriyorum. Bugün prensesim diye rehberinde kayıtlı olan ismimi Caner bey olarak değiştirmiş. Bu kıskançlığımı, daha doğrusu onu kaybetme korkusunu nasıl yenebilirim?
Hocam durum ne hale geldi acaba? Gelişmeleri anlatır mısın? Çok merak ettim.

Yeni konular

Geri
Yukarı