En sevdiğim arkadaşımı herkesten kıskanmak

Aslında belki de aşktır ama kendimizi kandırıyoruzdur.
Bilmiyorum o da beni çok sevdiğini söylüyor ama bana hiç bu aşk gözüyle bakmadi. Bugün bana sevdiği kişiyi anlattı, nasıl teklif edebilirim dedi, hiç bir şey diyemedim.

Bilmiyorum o da beni çok sevdiğini söylüyor ama bana hiç bu aşk gözüyle bakmadi. Bugün bana sevdiği kişiyi anlattı, nasıl teklif edebilirim dedi, hiç bir şey diyemedim.
Sana sevdiği kişiyi anlatacak ve senden tavsiye isteyecek kadar yakın. İşte arkadaşlık ve aşk yanyana geldi mi böyle değişik durumlar oluşabiliyor.

Sen aşık değilsen ben bir şey bilmiyorum. @Caner Uncu
Bilemiyorum o bana hiç aşk gözüyle bakmadi. Benim de aklimdan sizler söyleyene kadar böyle bir sey geçmedi. Tek bildigim onu çok sevdiğim. Hani demiş ya Can Yücel "Seninle olmanın en acı yanı da ne biliyor musun? Sen tanımadığım onca kişiyle paylaşmak" durumumu özetliyor.

Bilemiyorum o bana hiç aşk gözüyle bakmadi. Benim de aklimdan sizler söyleyene kadar böyle bir sey geçmedi. Tek bildigim onu çok sevdiğim. Hani demiş ya Can Yücel "Seninle olmanın en acı yanı da ne biliyor musun? Sen tanımadığım onca kişiyle paylaşmak" durumumu özetliyor.
Umarım aklını karıştırmamışızdır. Biz senin içindekini bilemeyiz. Ondan dolayı bizim yorumlarımıza, çıkarımlarımıza desek daha doğru olur, göre hareket etmen doğru olmaz. Ne hissettiğini tam olarak biliyorsan ne yapman gerektiğini de biliyorsundur. Yine de kararsızsan akışına bırakmak kalmış.

Onun sana aşkla bakmaması senin onu sevdiğin gerçeğini değiştirmez. Sen besbelli aşık olmuşsun, normal bir arkadaşa hissedilecek duygular değil.

Şahsen ben de aynı durumdan müzdariptim. Yani aşık değilsin ama o gözle bakmıyorsun ama normal şeyler yok onu da biliyorsun, bir 6 ay öncesine kadar çok iyiydi her şey. Sonra olanlar oldu, kavgalar edildi, sadece arkadaş gözüyle baktığına emin misin diye laflar da yedim, şuan ise konuşmuyoruz, hala aklımın bir köşesindedir.

Sigara çıktı cebimden; "Yanıyım mı abi?" dedi;
Arkadaşın konusuna gelirsek; Hocam sen bence, aşık olmuşsun ama aşık olmaktan korkuyorsun. Daha doğrusu aşık olduğunu kabul edip onu kaybetmekten korkuyorsun.
Edit: Sigara içmiyorum, sigaraya karşıyım.

Yeni konular

Geri
Yukarı