"En sevdiğiniz" başlıklı konulardan gına gelmesi

O tarz konuları hep sevmişimdir çünkü hayatın akışında bir dakikanı kendin için ayırabiliyorsun bu sayede. Hep başkalarını düşünüyoruz istemeden, başkalarının hayatlarını izliyoruz. Fakat hiç biz neyi seviyoruz diye durupta düşünmüyoruz. Mesela bugün meyveler arasında en çok dutu sevdiğim farkettim. Kime neye zararı var?

Sürekli "en sevdiğiniz" başlıklı bir konu açılıyor. En sevdiğiniz yemek, en sevdiğiniz meyve, en sevdiğiniz iç çamaşırı rengi. Nedir bu Allah aşkına? Yakında en sevdiğiniz pozisyon nedir gibi bir konu da açılırsa şaşırmayın. Yok hani en sevdiğimiz şeyleri ne yapacaksınız? Ortak şeyler çıkarsa evlenecek misiniz, nedir bu? Biri açıklasın lütfen.
Ben açıklayayım; insanlar özgürlüklerini kullanıyorlar. Bu tarz konular sizin özgürlüğünüzü kısıtlamıyor ise açılmasının herhangi bir sakıncası olduğunu düşünmüyorum.

Ben açıklayayım; insanlar özgürlüklerini kullanıyorlar. Bu tarz konular sizin özgürlüğünüzü kısıtlamıyor ise açılmasının herhangi bir sakıncası olduğunu düşünmüyorum.

Moderatörler bin kere yazdı anlayan yok ki hala herkes kızlar soruyor a döndürdünüz siteyi diyor. Kimse de demiyor oraya konu dışı kategorisi neden koyuldu.

Moderasyona kalmış. İster kilitlenir, ister kilitlenmez.

Ben pek öyle düşünmüyorum, bana kalırsa üyelere kalmış.
Çünkü moderasyonlar keyfi kilitlemiyor, üyelerin aşırılık veya dengesizlikleri gibi nedenlerden zorunlu bırakıyor.
Zira yöneticiler mümkün olduğu kadar kilitlememeye çalışır, hatta kilitlenmesin diye özel çaba gösterenler de var ama bir sınıra geldiğinde artık mecbur kalıyorlar.
Tabi gözlemlediğim kadarıyla durum böyle oluyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
@illedelinux Çok konu gördüm ortada neden yok iken kilitlenen, şu sıralarda pek rastlamıyorum ama bir aralar çoktu. Özellikle din veya felsefe konuları.

Sebepleri ''milletimiz tartışmayı bilmiyor'' oluyor genelde, ben de sana katılmıyorum :)

Yeni konular

Geri
Yukarı