En sevdiğiniz beş araba nedir?

1- Mercedes E200 Exclusive Pack 2023
Mercedes seven biri olarak E serisinin yeni çıkan modeli çıkmasına ve çok iyi özellikleri, tasarımı ve görünüşü olmasına rağmen özellikle bu kasanın, 2023 yılındaki iç tasarımını ve kalitesini seven biriyim. Bunun nedeni ise bu kasanın daha heybetli durması. Exclusive Pack deki iç tasarımındaki ahşap detaylar için bile AMG almayabilirim.
2- Audi RS7
Mercedes seven biri olarak Audi de sevdiğim bir araç markasıdır. Bu modelinin tasarımını ve performansını her zaman seven biri olarak 2. sıramda yer alabilir.
3- Mercedes G63
Mercedes seven biri olarak G serisini sevmemem olmazdı. Her arabacının G serisine ayrı bir sevgisi olduğunu düşünüyorum. Tabii herkese hitap etmeyen bir tasarımı olsa da tasarımı ile ön olana çıkan ve beni kendisini sevdiren bir araçtır.
4- Mercedes S600
Rakibi olan A8 ve İ7'ye göre daha çok sevdiğim araçtır. A8'in dış tasarımı çok güzel fakat konfor ve iç tasarımı olarak S serisine yaklaştığını düşünmüyorum. İ7'de güzel araçtır fakat tasarım olarak BMW pek hoşuma gitmiyor.
5- BMW M4
BMW'nün araçları pek hoşuma gitmese de bu serinin kasası hoşuma gidiyor. Hız performansı olarak da güzel bir araçtır. Özellikle kalkışlarda diğer BMW'leri arkasında bırakır.

Yeni konular

Geri
Yukarı