En sevdiğiniz burç nedir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Burçlara inanmıyorum. Neden mi? Çünkü kendimi aslan burcu olarak sandığımda tam aslan burcuydum. Sonra öğrendim ki başak burcuymuşum şimdi ikisi karışık oldum :D

Hiçbiri. Tamamen boş bir inanıştır bence.

Burçlar yalan olduğu için yok.

Evet burçlar gerçek ejderhalar yaşıyor.

Burçlara inanmıyorum. Oğlak burcuyum. Ama uydurulmuş bir şey. Artık bunu en başta kim uydurduysa onu bir ziyaret etmek istiyorum. Oğlak burcunun Max 1-2 özelliğini taşıyorum. Yok oğlaklar böyledir yok oğlaklar şöyledir. H******** len oradan!

Doğru sonuçlar olduğu için uyuştuğu için yalan diyemez misin burçlara? Algıda seçicilik yapıp her insanda baskın da olsa olan özellikleri burç yorumlarıyla bağdaştırdığın için sana doğru geliyor olabilir mi? Bir insan sen şusunu görünce evet buyum diyor sen başka bir şeysini görünce yine evet benim diyor. Bu çok insandan oluşan bir çalışmayla kanıtlanmıştır.

Burçlar gerçekse hulk da gerçektir.

Peki madem burçlar gerçek o zaman Türkiye'de yengeç gibi burçlar yoktur her halde bu ülkede sakin bir kafa yapısı imkansız.

Burçlar gerçek demiyorum ki dostum. Konuyu açan en sonda "Ben ve tanıdığım tüm kişiler ile burçları eşleşiyor yani uyuşmasa yalan diyeceğim fakat doğru sonuçlar olduğu için yalan diyemem." yazmış. Ona cevap olarak yazdım.

Fakat saçmalıktan öteye de gidemez.

Burçlar safsatadır hocam.

Burçlar = Dinler ya da Dinler = Burçlar ikisi aynı şey fikrimce. :)

Burçlara inanmıyorum. Neden mi? Çünkü kendimi aslan burcu olarak sandığımda tam aslan burcuydum. Sonra öğrendim ki başak burcuymuşum şimdi ikisi karışık oldum :D

Hiçbiri. Tamamen boş bir inanıştır bence.

Burçlara inanmam ama kızla muhabbet açmak için en iyi konu.

Hiçbirini sevmiyorum ve boş bir iş olduğu için inanmıyorum.

Yahu hepinizde aynı şeyi yazmışsınız... Tamam inanmıyorsunuz da konunun içine ettiniz. Başlıkta belirttim zaten inanmayanlar doğru diyordur diye.

Çoğu burç ile analiz ettik hep kendi burcumuz tam uyuşuk çıktı. Uydurma değil zaten öyleyim yani kendimi kandırmıyorum. Bilimsel kanıtı yoktur, yalan olabilir fakat benim için ve arkadaşlarım için yalan olduğu söylenmez.

Yahu hepinizde aynı şeyi yazmışsınız... Tamam inanmıyorsunuz da konunun içine ettiniz. Başlıkta belirttim zaten inanmayanlar doğru diyordur diye.

Çoğu burç ile analiz ettik hep kendi burcumuz tam uyuşuk çıktı. Uydurma değil zaten öyleyim yani kendimi kandırmıyorum. Bilimsel kanıtı yoktur, yalan olabilir fakat benim için ve arkadaşlarım için yalan olduğu söylenmez.

Bilimsel kanıt taşımayan her şey istisnasız gerçek dışıdır kanıtlanana kadar ve burçlar hakkında herhangi bir pozitif bilimsel araştırma yoktur çünkü sahte bilimdir.
1659979185008.png

Bilimsel kanıt taşımayan her şey istisnasız gerçek dışıdır kanıtlanana kadar ve burçlar hakkında herhangi bir pozitif bilimsel araştırma yoktur çünkü sahte bilimdir.
Eki Görüntüle 1478884

Kardeşim bize göre doğru diyorum. Ona, şuna, buna doğru gelmeyebilir ama ona, şuna, buna doğru gelebilir.
Konu başlığında burçlar gerçek mi? Burçların sahteliği gibi bir şey yazmıyor, burçların doğru olduğu iddia edilmiyor. Konu ile alakasız şeyler yazıyorsunuz ve forum kullanmayı bile bilmiyorsunuz hadi selametle.

Burçlara inanan Hulk'a da inanır.

En akıllı sensin kardeşim. Sen en iyi mizahşörsün kardeşim...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı