En sevdiğiniz çorba

En çok hangi çorbaları seversiniz?

• 1. Mercimek çorbası

Oy: 58 50,0%
  • 2. Domates çorbası

Oy: 31 26,7%
  • 3. Tarhana çorbası

Oy: 20 17,2%
  • 4. Ezogelin çorbası

Oy: 19 16,4%
  • 5. İşkembe çorbası

Oy: 14 12,1%
  • 6. Kelle paça çorbası

Oy: 24 20,7%
  • 7. Tavuk çorbası

Oy: 24 20,7%
  • 8. Yayla çorbası

Oy: 27 23,3%
  • 9. Mantar çorbası

Oy: 22 19,0%
  • 10. Sebze çorbası

Oy: 8 6,9%

• Oy verenlerin toplamı
    116
Arabaşı çorbasını herkes bilmez ama bilen de vazgeçemez. :)
Ankette domates seçtim ama arabaşı olsa diğer seçeneklere bakmazdım bile. 😍
Üzgünüm ama Arabaşı çorbasını içen dayılardan tiksiniyorum. "Höpüürtt!" diye kocaman hamur parçasını yutmak bana pek mantıklı gelmiyor. Hatta bununla ilgili bir blogum vardı. 😄

Mercimek 😍
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Aklıma bu geldi. :D
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Üzgünüm ama Arabaşı çorbasını içen dayılardan tiksiniyorum. "Höpüürtt!" diye kocaman hamur parçasını yutmak bana pek mantıklı gelmiyor. Hatta bununla ilgili bir blogum vardı. 😄
Onlar biraz fantazi hocam, ben de nefret ediyorum o olaydan. Ben çorbasından bahsediyorum, acısı bol olunca çok güzel oluyor. Kocaman hamuru nasıl tekte yiyorlar anlamış değilim. 😃

Onlar biraz fantazi hocam, ben de nefret ediyorum o olaydan. Ben çorbasından bahsediyorum, acısı bol olunca çok güzel oluyor. Kocaman hamuru nasıl tekte yiyorlar anlamış değilim. 😃
Bu aralar YuoTube'u sadece Arabaşı nasıl yutulur içeriklerine bakmak amacıyla kullandığım için artık öğüresim geldi. Örnek;

Bu arada çorbası hakkında bir fikrim yok.

Bu aralar YuoTube'u sadece Arabaşı nasıl yutulur içeriklerine bakmak amacıyla kullandığım için artık öğüresim geldi. Örnek;

Bu arada çorbası hakkında bir fikrim yok.
Hocam bari sürprizbozana alın beni de soğutacaksınız.🤣 Böyle insanlar yüzünden ön yargı oluştu. O hamur bildiğim kadarıyla geleneksel bir şey, olmasa da olur. Ben sadece çorbayı tavsiye ediyorum.
Böyle şeyleri de izlemeyin midem kalktı.😅

Geri
Yukarı