En sevdiğiniz God of War oyunu nedir?

En sevdiğiniz God of War oyunu.

• God of War ( 2005 )

Oy: 2 2,6%
  • God of War II

Oy: 12 15,8%
  • God of War: Betrayal

Oy: 1 1,3%
  • God of War: Chains of Olympus

Oy: 1 1,3%
  • God of War III

Oy: 24 31,6%
  • God of War: Ghost of Sparta

Oy: 4 5,3%
  • God of War: Ascension

Oy: 2 2,6%
  • God of War ( 2018 )

Oy: 43 56,6%

• Oy verenlerin toplamı
    76
God of War oyununa objektif olarak bakarsak eksik tek bir yön bile göremiyorum. Her türlü şey için inanılmaz emek verilmiş. God of War'ı oynadıysanız zaten bunun farklı bir GoW evreni olduğunu anlamışsınızdır, her ne kadar geçmişe göndermeler yapılmış olsa da. Yılın oyunu ödülünü kesinlikle hak eden bir oyundu.
Evet aksine serinin eksiklerini kapatmıştır Kratosun ilk üçlemede klasik AC karakterlerinden hiçbir farkı yoktu robot gibiydi sonunda bir karakter yazdılar çokta güzel oldu.

@Lockheed, tam aksine. GoW oyunlarının hastasıyımdır. GoW I, II, III, Ascension, Ghost of Sparta, Chains of Olympus oyunlarının hepsini oynadım. Büyük bir keyif aldım. GoW 2018'e bakınca şok yaşadım. Nerede bu tanrı olan, her şeyi deviren yenilmez Kratos? Ak sakallı gözüne ak düşmüş bir dedeyi önümüze oturttular. Hareketleri ağırlık ve gerçeklik kazanmış bu da Kratos'u "insan" yapmış. Oynarken aldığın keyifin asıl sebebı hızlı hareket eden güçlü bir karakter olmasıydı. Hikaye kısmına hiç değinmiyorum. Oyunun asıl altyapısı olan Yunan mitolojisini değiştirmek nedir ya? Oyunun ismi God of War olmasaydı da başka bir oyun olsaydı daha iyi olabilirdi. Hikayesi bitmiş bir oyunun para için suyunu çıkarmaktan öteye değil.

@Lockheed, tam aksine. GoW oyunlarının hastasıyımdır. GoW I, II, III, Ascension, Ghost of Sparta, Chains of Olympus oyunlarının hepsini oynadım. Büyük bir keyif aldım. GoW 2018'e bakınca şok yaşadım. Nerede bu tanrı olan, her şeyi deviren yenilmez Kratos? Ak sakallı gözüne ak düşmüş bir dedeyi önümüze oturttular. Hareketleri ağırlık ve gerçeklik kazanmış bu da Kratos'u "insan" yapmış. Oynarken aldığın keyifin asıl sebebı hızlı hareket eden güçlü bir karakter olmasıydı. Hikaye kısmına hiç değinmiyorum. Oyunun asıl altyapısı olan Yunan mitolojisini değiştirmek nedir ya? Oyunun ismi God of War olmasaydı da başka bir oyun olsaydı daha iyi olabilirdi. Hikayesi bitmiş bir oyunun para için suyunu çıkarmaktan öteye değil.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

God of War oyununa objektif olarak bakarsak eksik tek bir yön bile göremiyorum. Her türlü şey için inanılmaz emek verilmiş. God of War'ı oynadıysanız zaten bunun farklı bir GoW evreni olduğunu anlamışsınızdır, her ne kadar geçmişe göndermeler yapılmış olsa da. Yılın oyunu ödülünü kesinlikle hak eden bir oyundu.
Hemde Red Dead Redemption 2 gibi bir rakibi olmasına rağmen.
Bence God of War'ın evrim geçirme zamanı gelmişti. İlk oyunlarda eğlenceliydi ama 7 oyun boyunca kes biç kes biç yapmak sıkmıştı. Oyun tarihindeki en iyi evrimlerden birisiydi.
-hatta en iyisi bile olabilir-

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı