En sevdiğiniz oyun nedir?

Merhaba. Bu seçeneklerdeki oyunlardan hangisini daha çok seviyorsunuz ve oynuyorsunuz?

• Oy verenlerin toplamı
    79
  • Anket kapandı .
Konuyu herhalde 10 yaşındaki bir kardeşimiz açmış. Bu kadar basit oyunları listelediğine göre.
Listede bir Tomb Raider, Call of Duty vb. gibi efsaneleşmiş oyunlardan da görmek isterdik açıkçası.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
İnsanları yaşa göre yargılamayın artık yeter.

Cyberpunk nasıl bir oyundur bilmiyorum. Diğerleri 5 para etmez oyunlar. Konuyu herhalde 10 yaşındaki bir kardeşimiz açmış. Bu kadar basit oyunları listelediğine göre.

Listede bir Tomb Raider, Call of Duty vb. gibi efsaneleşmiş oyunlardan da görmek isterdik açıkçası.

Şu sıralar Days Gone isimli oyunu oynuyorum. Geriye doğru gidecek olursak Last of Us, beyond Two Souls şimdilik aklıma gelenler. Onlarca hem grafik olarak hem kalite olarak listedeki oyunlara 1000 çeken oyunlar dururken... (cümlenin gerisini getiremedim. Siz tamamlayın size zahmet).

Witcher 3, Cyberpunk, GTA serisi ve Mount and Blade çöp öyle mi? Dediğiniz oyunlar kötü değil de listedekiler de öyle "basit" oyunlar değil. Sadece GTA serisi bile kalite olarak o saydığınız oyunları tek geçer.

Yeni konular

Geri
Yukarı