En sevdiğiniz oyun nedir?

Merhaba. Bu seçeneklerdeki oyunlardan hangisini daha çok seviyorsunuz ve oynuyorsunuz?

• Oy verenlerin toplamı
    79
  • Anket kapandı .
Ya bırakın şu GTA holiganlığını. Bir amacı olsa oyunun gam yemiyeceğim. Yoldan geçenin arabasını alıyorsun (armut gibi bakıyor sana), ev soyuyorsun, adam dövüyorsun. Şehirde kafana göre takıl. Vur, kır, öldür. Bu mu yani? Bir de saydığım oyunları tek geçermiş. Aklıma gelmeyen onlarcası olduğunu da belirtmişim. Oyundan anlamadığın her halinden belli.

Ayrıca Cyberpunk hiç oynamadığım için yorum yapamayacığımı da yazmışım yukarı az okusaydın anlardın.

GTA holiganlığı mı :D Ben size en iyi o, bayılıyorum o oyuna falan demedim. Objektif bir yorum yaptım. Kalite olarak GTA oyunları her zaman döneminin zirvesi olmuştur, siz sevseniz de sevmeseniz de. Ayrıca o "5 para etmez" dediğiniz GTA 5 ne kadar satmış bir araştırın bakalım. O "5 para etmez" oyun hayatınızda görmediğiniz parayı kazanmıştır belki de.

Minecraft. GTA oyunlarının da benim için özel bir yeri var ama olay bunlar içerisinden en çok sevdiğime gelince Minecraft derim.

Yeni konular

Geri
Yukarı