En sevdiğiniz oyunun en sevmediğiniz özelliği nedir?

Bunu bende diyebilirim tek kötü özelliği bitmesi.

3. oyun bence çok çok iyi ama ilk 2 oyunun hissi yok doğrudur.

Hikaye istediğim gibi bitmedi. Soap'ı çok basitçe öldürmeleri Yuri'nin ben sizdenim deyip aniden oyuna girmesi hikaye saçma ama oynanış vesare iyi.

Son düzenleyen: Moderatör:
3. oyun aksiyon ve akıcılık tarafında zirve yapmıştı fakat dediğiniz gibi önceki iki oyunun hikaye anlatımını tam oturtamamışlardı.
Grafikleri hala çok hoş bence.

Hikaye istediğim gibi bitmedi soap ı çok basitçe öldürmeleri yurinin ben sizdenim deyip aniden oyuna girmesi hikaye saçma ama oynanış vesare iyi
İsterseniz spoilerda belirtin diğer arkadaşlar görmesin. Bende Soap'ın alelacele öldüğünü düşünüyorum. Ghost'ın ölümüne bile o kadar güzel sahne yapıp Soap'ı bir masada öldürmek çok saçma. Helikopter düşüyor ölmüyoruz ama çok basit nedenden ölüyoruz. Bence Soap'ın ölümü daha üzücü.

Grafikleri hala çok hoş bence.

İsterseniz spoilerda belirtin diğer arkadaşlar görmesin. Bende Soap'ın alelacele öldüğünü düşünüyorum. Ghost'ın ölümüne bile o kadar güzel sahne yapıp Soap'ı bir masada öldürmek çok saçma. Helikopter düşüyor ölmüyoruz ama çok basit nedenden ölüyoruz. Bence Soap'ın ölümü daha üzücü.

Mesajı düzenleyemiyorum nedense spoiler içine alamıyorum ama oynamayan kalmamıştır diye düşünüyorum.
Sadece 1 oyunda olan yurinin ölüm sahnesi bile daha iyiydi soap a göre zaten 2. oyundan sonra ana CoD ekibi dağıldı o yüzden 3. oyun hikaye konusunda kötüydü

Yeni konular

Geri
Yukarı