En Sevdiğiniz Strateji Oyunları

Senaryo olarak The Lord Of The Rings The Battle For Middle Earth
Çatışma olarak The Lord Of The Rings The Battle For Middle Earth II
Her yönüyle çok sevdiğim Command & Conquer 3: Tiberium Wars
Olmazsa olmaz 3 klasik ise Red Alert 2, C&C Generals ve Rise of Nations.

Heroes of Might and Magic 3, Age of Empires 2: The Conquerors, Dune 2000, Starcraft, Starcraft: Brood War, Rome Total War, Medieval 2 Total War, Commandos: Behind Enemy Lines, Commandos: Beyond the Call of Duty, Stronghold.

Eu4 ve total war warhammer en çok oynadığım oyunlar. Sid meier's civilization 6yı da severdim bir ara bağımlısı olmuştum. Hoi 4ü arkadaşlarla oynuyorum sadece. Ck2 hiç girmedim. İmperator rome şuan rezalet bir oyun ama işin komik tarafı imperator rome oynadıktan sonra Rome 2 total war oynayamıyorum çok yavan kalıyor yani;
Paradoxun ölüsü total warın dirisine eşit galiba. Gerçi warhammer baya iyi.

Bir de bazı arkadaşlar mb warband demiş o oyun nasıl strateji oyunu ya? :D 700 saat oynadım stratejinin s'si yok veya çalışmıyor oyunda.

Age of Empires 1, Rise of Nations, Civilization 3 ve 4, XCOM Enemy Unknown, Hearts of Iron 4, Medieval Total War, Red Alert 2, Empire Earth, Battle for the Middle Earth 1.

Eğer strateji olarak kabul ederseniz hepsinin üstünde Roller Coaster Tycoon 1 derim. O giriş müziği gene aklıma geldi, bu hafta oynayayım vaktim olursa. :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı