En sevdiğiniz tarayıcı oyunu hangisi?

Yazın resimlerine bakın şu an bile oynayabilirim çok zevkliydi bence.

Baktım da onu çok sevmiştim evime gelen biri olduğunda hemen o oyunu oynamaya davet ediyordum. Oynar mısın, oynamaz mısın diye sormazdım bile oynamak zorunda :D.
10 yaşımda iken oyun yüklemeyi bilmiyordum internetten oynuyordum, internette GTA 2 vardı onu oynardım bir de ismini bilmediğim 2D silah oyunu vardı en sevdiğim oyunumdu.
Ben de GTA San Andreas diye aratıyordum senin dediğin oyun çıkıyordu onun kadar güzel tarayıcı oyunu az bulunur.
3D oyunlardaki oyunların hepsi ve birde Sherwood Dungeon vardı. Çok muazzam online bir oyundu. Travianı da unutmamak lazım.
Travian'ı oynadığımı hatırlıyorum da Sherwood Dungeon'u oynamadım bir ara oynarım onu da :).

Çağlar boyu savaş diye bir oyun vardı, eskiden çok oynardım, bayağı güzel oyundur :).

Ben o oyunda arkadaşlarımla yarış yapıyordum kim daha kısa sürede yenecek diye dakika tutuyorduk :D.

Ateş ve Su. Eskiden ablam ile birlikte hep oynardık. Bayağı iyi oyundu. :D

Evde PC olmadığı zaman gördüğüm her PC'de oynayıp eve PC alındığı zaman yüzüne bile bakmadığım bir oyundur kendisi :D.

Kogama diye bir oyun vardı Roblox tarzı bir şey flash ile çalışıyordu bayağı arkadaş edinmiştim.

Yeni konular

Geri
Yukarı