En sevdiğiniz Uncharted oyunu hangisi?

aKuu

Kilopat
Makaleler
3
En sevdiğiniz Uncharted oyunu hangisi? Bana göre her ne kadar 4. oyun grafik ve teknik olarak en iyisi olsa da 3. oyun zirvedir. Hepsini çok sevsem de hepsinden öte bir sempatim var 3. oyuna. Hatta daha yarım saat önce tekrar bitirdim, ilk oynadığım zamanki zevki şu an, yıllar sonra bile tekrardan alabildim diyebilirim :D Sıralama yapacak olsam şu şekilde olurdu;
3>4>2>LL>1.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim için 2.oyun hariç(Çöpleri karıştırmak daha zevkli) hepsinin bir iyi yanı var.
3. oyun aksiyon sahneleri anlamında çok iyi.
4. oyun hikâye anlatımı, görsellik ve oynanış anlamında daha iyi.
1. oyun kısa sürmesi anlamında 2. oyuna göre daha iyi.
Lost Legacy bir DLC olarak iyi.
2. oyun ise her anlamda kötü bir oyun. Çok sıkıldığım için hem normal bitirmek hemde platinlemek en uzun bu oyunda sürmüştü fakat oynanış süresi olarak değil. Günde 1 saat ancak oynayabildiğim için.
İllaha sıralayacaksak:
3>4>1>LL>2

En sevdiğiniz Uncharted oyunu hangisi? Bana göre her ne kadar 4. oyun grafik ve teknik olarak en iyisi olsa da 3. oyun zirvedir. Hepsini çok sevsem de hepsinden öte bir sempatim var 3. oyuna. Hatta daha yarım saat önce tekrar bitirdim, ilk oynadığım zamanki zevki şu an, yıllar sonra bile tekrardan alabildim diyebilirim :D Sıralama yapacak olsam şu şekilde olurdu;
3>4>2>LL>1.
Neredeyse hepsi uncharted, tomb raider'dan sonra gelen bu tür nadir ve en güzel oyundur dersem yanlış olmaz.

3. oyunun seslendirmesi gerçekten hoşuma gitmişti. Hikaye olarak da diğer oyunlara göre daha güçlü bence. Bu yüzden yeri ayrı bende.

1. ve 2. oyun diğerlerine göre teknoloji demosu gibi kalıyor ama benim için sıralama 3>4>2>LL>1 şeklinde.

Benim için 2.oyun hariç(Çöpleri karıştırmak daha zevkli) hepsinin bir iyi yanı var.
3. oyun aksiyon sahneleri anlamında çok iyi.
4. oyun hikâye anlatımı, görsellik ve oynanış anlamında daha iyi.
1. oyun kısa sürmesi anlamında 2. oyuna göre daha iyi.
Lost Legacy bir DLC olarak iyi.
2. oyun ise her anlamda kötü bir oyun. Çok sıkıldığım için hem normal bitirmek hemde platinlemek en uzun bu oyunda sürmüştü fakat oynanış süresi olarak değil. Günde 1 saat ancak oynayabildiğim için.
İllaha sıralayacaksak:
3>4>1>LL>2
Bence 2. oyun gayet eğlenceli 1. oyun ise bazı yerleri çok sıkıcıydı. Sürekli önüne adam çıkarıp duruyor adam vurup ilerlemekten başka birşey yapmıyorsun neredeyse oyunun büyük bir kısmında. Böyle saçma sapan bir döngü var. Çeşitlilik olarak kısır yani. Kötü diyemem ama 2. oyun kesinlikle daha iyi.

Bence 2. oyun gayet eğlenceli 1. oyun ise bazı yerleri çok sıkıcıydı. Sürekli önüne adam çıkarıp duruyor adam vurup ilerlemekten başka birşey yapmıyorsun neredeyse oyunun büyük bir kısmında. Böyle saçma sapan bir döngü var. Çeşitlilik olarak kısır yani. Kötü diyemem ama 2. oyun kesinlikle daha iyi.
2.oyunun da tek farkı daha fazla adam çıkarması fakat bunu birazcık daha heyacanlıymış gibi hissettirerek yapması. Oyunun finalinde o mavili ölmeyen yaratıklarda işin içine girince ve arka arkaya 3 savaşa sokunca oyun pekte keyif almıyorsun. Hele ki oynanış olarakta çok iyi olmayınca daha da kötü oluyor verdiği deneyim.

Geri
Yukarı