En sevdiğiniz ve sevmediğiniz ekran kartı modelleri

Ben boşuna konuşmam kullanıyorum diyorum inanmıyorlar :D Suprim X 3070 de 350 çekti diyorum yine inanmıyorlardı. :D
Yok ona inanırım çünkü Nvidia TDP sınırını son derece zorluyor. Güya benim 6700 XT de 230W ama 180W'den fazlasını görmedim. İki firma arasında FPS'i nasıl vermesi gerektiği farklılığı var.

AMD ekran kartlarından cidden nefret ediyorum üstüne para koyar NVIDIA alırım.
Amd'nin en güzel kartı rx 6700xt'dir. Hem vram avantajı hem rtx 3060 ti tokatlayışı. Driver sorunu da yok kartın.

AMD'nin en güzel kartı RX 6700XT'dir. Hem VRAM avantajı hem RTX 3060 Ti tokatlayışı. Driver sorunu da yok kartın.

Hocam ben RX 6600 kullanıyorum aslında ekran kartı iyi sorun yok da cidden yazılımsal anlamda sorunlu. Ryzen 5 5500 ile destekliyorum Valorant da 170 FPS civarı alıyorum RAM overclock yaptım 3000'e cikardim siyah ekran aldım cidden baş ağrısı AMD Software indiriyorum ayarları yapıyorum hem FPS düşmesi yiyorum hem de FPS 125'e düşüyor ortalama cidden paraya kıyıp 3060 alın daha iyi zaten ray tracking DLSS teknolojisi filan mükemmel bir ekran kartı.

Hocam ben RX 6600 kullanıyorum aslında ekran kartı iyi sorun yok da cidden yazılımsal anlamda sorunlu. Ryzen 5 5500 ile destekliyorum Valorant da 170 FPS civarı alıyorum RAM overclock yaptım 3000'e cikardim siyah ekran aldım cidden baş ağrısı AMD Software indiriyorum ayarları yapıyorum hem FPS düşmesi yiyorum hem de FPS 125'e düşüyor ortalama cidden paraya kıyıp 3060 alın daha iyi zaten ray tracking DLSS teknolojisi filan mükemmel bir ekran kartı.
Fps oyunu oynayan tanıdıklarım refleks teknolojisi var diye RTX ekran kartlarına yöneliyor. Ama hikaye oyunu oynuyor isen cidden RTX almanın hiçbir mantığı yok bana kalırsa.

FPS oyunu oynayan tanıdıklarım refleks teknolojisi var diye RTX ekran kartlarına yöneliyor. Ama hikaye oyunu oynuyor isen cidden RTX almanın hiçbir mantığı yok bana kalırsa.

Doğrudur hocam da ekran kartı ayarlarını NVIDIA gibi yazılımsal anlamda iyi yapabilseler çok iyi olacak FPS arttırmak için ayarlama yapıyorum drop + FPS düşüyor.

Doğrudur hocam da ekran kartı ayarlarını NVIDIA gibi yazılımsal anlamda iyi yapabilseler çok iyi olacak FPS arttırmak için ayarlama yapıyorum drop + FPS düşüyor.
Bana kalırsa rx 6xxx serisinde driver sorunu minimum seviyede.

Geri
Yukarı