En Sevmediğiniz Anime/Manga Ana Karakterleri

1) Lucy Heartfilia - Fairy Tail serisinin kız ana karakteri, Naruto'daki Sakura'dan hallice olmasına rağmen sırf plot sağolsun muazzam yetenekler elde eden karakter. Kişilik gelişimi yok karakterin. Bir önceki bölüm Natsu diye ağlarken, bir sonraki bölüm "Natsu ve herkes çok çalışıyor, herkes çabalıyor, bende ağlamayayım" deyip saçma s*lak bi buff alıp ardından her arc'ta bu döngüyü tekrar eden bomboş bir karakter.

2) Asta - Ya bir karakter ne kadar cringe ve klişe olabilirse o kadar cringe ve klişe. Resmen nefret edeyim diye yazmış mangaka. Böyle bir gıcık karakter olamaz ya. Sürekli bağırarak konuşan, her seferinde ben büyücü kralı oljam diye etrafta koşturan bu gıcık karakter sağolsun serinin 15. bölümünde sinirle kapattım.

3) Issei Hyoudou - Ergenlik döneminde izlediğim ecchi bir animenin saçmalık ötesi sapık ana karakteri. Geçmişe dönüp bakınca diyorum ki ben bunu nasıl izlemişim. Nefret edilesi derecede boş bir çar.

4) Mai Tokiha - My Hime adlı potansiyeli olabilecekken leş bir seriye dönüşmüş animenin ana karakteri. Sıkıcı kişiliksiz bir ana karakter. O kadar sıkıcı bir karakter ki yakın zamanda animenin adı birden aklıma gelip tekrar bakmış olmasaydım karaktere dair hatırladığım bir özellik olmayacaktı bile. O kadar akılda kalıcılıktan yoksun boş bir karakter.

Çok var... :)
Tower Of God - Rachel
İhanetin kitabını yazdı.
21-rachel-tower-of-god-anime.jpg

25-asta-black-clover-anime.jpg

Shou-Tucker-Fullmetal-Alchemist.jpg

images (1).jpeg
images.jpeg

Attack on titan armin ve gabi 2 sinide sevimiyom

Dosya Ekleri

• images.jpeg
    images.jpeg
    30,6 KB · Görüntüleme: 29
  • images (1).jpeg
    images (1).jpeg
    21,2 KB · Görüntüleme: 21
JUJUTSU KAİSEN: (Çok linç yiyeceğim ama) GOJO

Tokyo REVENGERS: MİKEY (karanlık dürtü mod)

DEMON SLAYER: ZENİTSU

A. O. T: LEVİ VE ARMİN

One PUNCH MAN: COSMİC GAROU

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı