En sevmediğiniz donanım ve bilgisayar üreticisi

En nefret ettiğiniz donanım ve bilgisayar üreticisi

• Oy verenlerin toplamı
    159
ASUS'u da sevmiyorum abi o da aynısı. Twin frozr boş muhabbet.
TwinFrozr'un boş muhabbet olduğunu düşünmüyorum, bence piyasadaki en iyi soğutma sistemi. GTX1050 cihaz kullandım MSi GAMING X modelinde hiçbir zaman 60 dereceyi geçmedi. Şu anki kullandığım ekran kartı ise 75 derecede çalışıyor. Soğutma sistemi rakiplerine göre çok daha başarılı.

Turbox ve Izoly'den nasıl nefret edebiliyorsunuz? Ucuza ışıklı donanımlar satıyorlar, ofis bilgisayarına LED takıyorlar falan. Hatta %101 Türk markaları. İçindeki donanımlar falan umrumda değil.
Mizah değil mi?

Twinfrozr'un boş muhabbet olduğunu düşünmüyorum, bence piyasadaki en iyi soğutma sistemi. GTX1050 cihaz kullandım MSI Gaming X modelinde hiçbir zaman 60 dereceyi geçmedi. Şu anki kullandığım ekran kartı ise 75 derecede çalışıyor. Soğutma sistemi rakiplerine göre çok daha başarılı.

Ben kesinlikle katılmıyorum herhangi başka bir markanın soğutma sisteminden ne farkı var?

Değil, ciddiyim. Izoly ve Turbox efsane markalar. Adamlar dizüstü işlemciyi masaüstüne takabiliyor. Bu adamlar daha ne yapsın ulan size. Daha Avrupa markaları bile dizüstü işlemciyi masaüstüne takamıyor.
Dizüstü işlemcileri anakarta gömülü olarak geliyor.

Ben kesinlikle katılmıyorum herhangi başka bir markanın soğutma sisteminden ne farkı var?
Dostum fark yoksa bu ekran kartı üreticileri neden çeşit çeşit modeller çıkarıyor? Bu modellerin birçoğunun sebebi soğutma sisteminin daha iyi veya daha kötü olmasından kaynaklı. ASUS'un DUAL kartlarıyla ROG STRIX kartlarının soğutması bir olur mu sence? Sapphire'ın Pulse kartlarıyla Nitro+ kartlarının soğutması bir mi?

Adamlar bir kartın nasıl soğutulacağını biliyorlar ve buna göre maliyetli bir tasarım üretiyorlar. Hal böyle olunca fazla istemek zorundalar normal olarak, hangi marka daha iyi soğutmaya sahip ürününü kötü olan versiyonla aynı fiyata satar ki?

Yeni konular

Geri
Yukarı