En sevmediğiniz donanım ve bilgisayar üreticisi

En nefret ettiğiniz donanım ve bilgisayar üreticisi

• Oy verenlerin toplamı
    159
Değil, ciddiyim. Izoly ve Turbox efsane markalar. Adamlar dizüstü işlemciyi masaüstüne takabiliyor. Bu adamlar daha ne yapsın ulan size. Daha Avrupa markaları bile dizüstü işlemciyi masaüstüne takamıyor.
Dizüstü işlemciyi masaüstüne takınca İzoly ve Turbox iyi markalar olmuyor.

Dostum fark yoksa bu ekran kartı üreticileri neden çeşit çeşit modeller çıkarıyor? Bu modellerin birçoğunun sebebi soğutma sisteminin daha iyi veya daha kötü olmasından kaynaklı. ASUS'un Dual kartlarıyla ROG STRIX kartlarının soğutması bir olur mu sence? Sapphire'ın Pulse kartlarıyla Nitro+ kartlarının soğutması bir mi?

Adamlar bir kartın nasıl soğutulacağını biliyorlar ve buna göre maliyetli bir tasarım üretiyorlar. Hal böyle olunca fazla istemek zorundalar normal olarak, hangi marka daha iyi soğutmaya sahip ürününü kötü olan versiyonla aynı fiyata satar ki?

Ben soğutmaların pek bir farkını göremiyorum. Eğer aradaki farkı görebileceğim bir video linki bırakabilirseniz çok memnun olurum.

Ben soğutmaların pek bir farkını göremiyorum. Eğer aradaki farkı görebileceğim bir video linki bırakabilirseniz çok memnun olurum.
40dba_gpu_xfx-thicc-review.png

Böyle bir tablo var, zaten kullanıcılar da XFX THICC modelinin fazla ısındığını belirtiyorlar, burdan da anlaşılıyor ki THICC model ekran kartları gerçekten ısınıyor. Daha bunun gibi birçok karşılaştırma bulmak mümkün ancak konu çok dağıldı burda sonlandıralım bence :D

Geri
Yukarı