En son çıkan oyunlardan hangilerini tavsiye edersiniz?

OnurTemiz

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle özür diliyorum çünkü genel bir oyun bölümü olmadığından konumu buraya açmayı düşündüm. Eğer daha iyi bir kategori var ise lütfen taşıyın.

Arkadaşlar şu an ki bilgisayarımda gt 9500 ekran kartı var. Son 5 yıl çıkan hiç bir oyunu oynamadım diyebilirim.

Sizden yeni bilgisayarımı aldığımda oynayabileceğim oyunlar hakkında tavsiye vermenizi istiyorum. Yeni bilgisayar ile direk en son çıkan oyunları oynarsam eski oyunlara geçtiğinde grafik yüzünden bozulabilirim :(

Sizin oynayıp çok sevdiğiniz oyunlar nelerdir?

Not: Mümkünse steam'de bulunan oyunlar olsun :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Klasik olucak ama gta serisi , age of empire serisi, crysis 1, mount and blade ,cs serisi ,mafia 2,far cry 1,garry's mod aklıma gelenler bu iyi oyunlar .

RPG fps yarış oyunu fark yapmaz benim için :) Mesela skyrim prison architecth rogue legacy Euro truck 2 gibi oyunları seviyorum yani her tür oynarım güzel olsun yeter :)

Sana şu kadarını diyeyim. Yeni PC kurduktan sonra Steam' e girdigin an bayram etcek gözün gönlün :) Yani tavsiyeye gerek yok pek. Bende aynıydım. Sistem topladıktan sonra ilk iş Steam kurmustum. Sonrası mâlum. :)

Sana şu kadarını diyeyim. Yeni PC kurduktan sonra Steam' e girdigin an bayram etcek gözün gönlün :) Yani tavsiyeye gerek yok pek. Bende aynıydım. Sistem topladıktan sonra ilk iş Steam kurmustum. Sonrası mâlum. :)
Dostum öylede şuan nfs underground u bile ultrada oynayamıyorum :( Böyle olunca Mafia gibi efsanelerden yavaş yavaş başlayıp witcher 3 e kadar gelmek istiyorum :)

Dostum öylede şuan nfs underground u bile ultrada oynayamıyorum :( Böyle olunca Mafia gibi efsanelerden yavaş yavaş başlayıp witcher 3 e kadar gelmek istiyorum :)
Daha çok yol alıcaksın. Bayadır uzaksın oyun piyasasından. Arayı kapatman baya zaman alıcak gibi :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı