En son hangi kitabı okudunuz?

Makaleler
52
Yer
KKTC
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, en son hangi kitabı okudunuz? Okuduğunuz kitabın konusu neydi? Okuduğunuz kitabı tavsiye ediyor musunuz? Üç soruyu cevaplayabilirseniz aslında bir nevi kitap önerisi gibi bir şey olmuş olur ve diğer kitap okuyan üyeler de tavsiye ettiğiniz kitapları okuyabilir. Cevaplarınızı bekliyorum.

Bunu.

"Gerçek" kitap dersek Hayvan Çiftliği okudum. Okumuşsunuzdur sizde muhtemelen. Okumadıysanız öneririm. hayvanlar üzerinden insanlar anlatılmış. Nasıl yozlaşmaya müsait olduğumuz, gücün bir kimseyi nasıl zehirleyebileceği anlatılmış.

Assassin's Creed: Gizli Sefer

Konu olarak Assassin's Creed oyununun hikayesini ele alıyor. Oyunda gösterilmeyen hikayeye dahil kısımlar, Altair'in yaşadıkları vesaire. Oyunu oynayanlar için çok keyifli bir kitap, ayrıca oyun gibi sıkıcıda değil.

Evet, sonuç olarak kitabı oyunu oynamış veya hikayeyi bilen kişilere tavsiye etsemde bilgisi olmayan kişiler için çok anlam ifade etmiyor. Fakat yinede okunabilir.

Terry Pratchett'in Mort kitabı.

Kitabın konusu Mort'un babasının kendisini çırak olarak bir ustaya vermek istemesi ile başlıyor. İnsanların yaşadığı şeyleri yaparak hayatın tadını çıkarmak için çırak olarak Mort'u seçen Ölüm'ün ve Mort'un yaşadıklarını içeren bir kitap.

Kafa dağıtmak ve eğlenmek için kesinlikle tavsiye ederim :) Ayrıca incelemesini de yapmıştım, aşağıya bıraktım.

Merhaba arkadaşlar, en son hangi kitabı okudunuz? Okuduğunuz kitabın konusu neydi? Okuduğunuz kitabı tavsiye ediyor musunuz? Üç soruyu cevaplayabilirseniz aslında bir nevi kitap önerisi gibi bir şey olmuş olur ve diğer kitap okuyan üyeler de tavsiye ettiğiniz kitapları okuyabilir. Cevaplarınızı bekliyorum.
Sis - Stephen King.

Yeni konular

Geri
Yukarı