En tilt olduğum insan tipi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ama birazdan burada kavga çıkacak devam etmeyin bence. D
Bu arada, ben de imzasında veya durumunda Allah, peygamber deyip, profil resimlerinde cinsel içerik barındıran insanlardan nefret ediyorum. :D

Öyle biri olduğunu düşünmüyorum çünkü çok abartı bir örnek sanki.

Ben kavga etmem hocam, seviyemi koruyarak tartışırım sadece 🙃.
Bu arada, ben de imzasında veya durumunda Allah, Peygamber deyip, profil resimlerinde cinsel içerik barındıran insanlardan nefret ediyorum. :D
İmalı konuşuyorsunuz demek. Bayağı cinsel içerik bu arada, hem de nasıl yani. Bunu cinsel içerik olarak görmenizin tek nedeni az önce yukarıda kendinizin de belirttiği gibi ergenlik döneminde olmanız.

Öyle biri olduğunu düşünmüyorum çünkü çok abartı bir örnek sanki.
1618391530106.png

Aynen kardeşim soda şişesi. Böyle üstü kapalı şekilde erotik şeyleri profil resmi yapabiliyorsak ne ala.

Hocam büyük bir insan değilim 13 yaşındayım ama gerçekten ego kasanlar, sj atıp duranlar, bir halt bilmeyen ama biliyormuş gibi konuşanlar gerçekten acayip sinirler.

Ben kavga etmem hocam, seviyemi koruyarak tartışırım sadece 🙃.
İmalı konuşuyorsunuz demek. Bayağı cinsel içerik bu arada, hem de nasıl yani. Bunu cinsel içerik olarak görmenizin tek nedeni az önce yukarıda kendinizin de belirttiği gibi ergenlik döneminde olmanız.
Seviyeli tartışmak, yaşını bilmediğin adama ergen demek midir? :D

Genelde eskiden basketbol oynayan, sokak futbolu oynayan, Clash Royale'de büyücü çıktı diye sevinen, soğuk esprilere gülen normal bir çocuk 2020-2021 tarihlerinde her kötü mizahı aşağılayıp (sosyal medya temsili "sj"), kız çekmek için erkekler ölsün deyip (TikTok denilen uygulamada matriarka denilen bir şey çıktı, her erkeğe ölsün mölsün gibi şeyler diyorlar) şu kadın üstünlüğüne katılıyorlar. Veya erkek hakları diye sayfalar var ama onlar da erkek haklarını savunmayıp kızlar ölsün diyorlar. Bu tarz şeylere dönüşüp "gacha, FNAF, fanart, uwu, owo" tarzı şeyler kullanıyorlar. Eski storylerine cringe deyip her gün LGBTq postu atıyorlar (veya story). Açıkcası ben bunlardan bıktım.

Bunlar anime kitlesine önyargı yaratan; "Fnf, Fnaf" gibi iyi yapıtlara son getiren insan tipidir bana göre. Fikrime katılıp veya düzeltmek isteyenler konuyu cevaplayabilir.
Buna ek olarak ispiyoncu tipler. Sizi ispiyonlayanların adreslerini verin sadece ispiyonculuğa çalışan küçük basmayan beyinlerini uçurayım.

Genelde eskiden basketbol oynayan, sokak futbolu oynayan, Clash Royale'de büyücü çıktı diye sevinen, soğuk esprilere gülen normal bir çocuk 2020-2021 tarihlerinde her kötü mizahı aşağılayıp (sosyal medya temsili "sj"), kız çekmek için erkekler ölsün deyip (TikTok denilen uygulamada matriarka denilen bir şey çıktı, her erkeğe ölsün mölsün gibi şeyler diyorlar) şu kadın üstünlüğüne katılıyorlar. Veya erkek hakları diye sayfalar var ama onlar da erkek haklarını savunmayıp kızlar ölsün diyorlar. Bu tarz şeylere dönüşüp "gacha, FNAF, fanart, uwu, owo" tarzı şeyler kullanıyorlar. Eski storylerine cringe deyip her gün lgbtq postu atıyorlar (veya story). Açıkcası ben bunlardan bıktım.

Bunlar anime kitlesine ön yargı yaratan; "fnf, FNAF" gibi iyi yapıtlara son getiren insan tipidir bana göre. Fikrime katılıp veya düzeltmek isteyenler konuyu cevaplayabilir.

Dediğin eski tip insanlar çok güzeller ve tatlılar katılıyorum. Hala da öyle olmaya çalışıyorum ve samimi olduklarımı kendi istekleri doğrultusunda bu tarafa yönlendirmeye çalışıyorum. Erkekler ölsün, sj ve 31 gibi "ironik" kavramlar günümüzde bazı kitleler tarafından oldukça kullanılıyor, haklısın. TikTok'un %1'lik bir kısmı güzel sadece bana göre, onlarda Instagram'dan gelen kitle ve gerek fan art, sfm, cosplay gibi videoları oluyorlar. Gacha, FNAF, fan art, uwu, owo gibi kelimelerin içinde FNAF ve fan art ne alaka anlamadım ama gacha, uwu ve owo kelimelerini bol keseden kullanan toxic bir kitle var ona katılıyorum. Anime, FNAF ve fnf kitlelerine zarar vermekten başka işleri olmadıkları da ortada. Tost olabilir adlı FNAF kanalının 1.2K'lık Discord sunucusunda oldukça tanınıyorum ve yakın arkadaşlarıyım. Böyle bir toxic kitle olduğu doğrudur. Adam geliyor "FNAF çöp" yazıp çıkıyor. "napim" kelimesini kullanıyor ve dediğim gibi napim bir ironik kelimedir (!).

Z kuşağının çektiğini hiçbir kuşak çekmedi, girilen sınavlar, değişsen sistem ve tokatlanan hayaller. Bence Z kuşağından korkuyorsunuz, çok daha uyanık ve saçmalıklardan usanan insanlar yetişti ve koyun olmaya niyetleri yok.

Hocam şansımız olsa Finlandiya'da doğardık. Sınav yok bir şey yok.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı