En tilt olduğum insan tipi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Haklısınız, Z kuşağının %30'luk bir kesimi iyiyse %70'i kötü fakat insanların göz ardı ettiği bir şey var, Z kuşağını eğiten kesim X ve Y hatta bebek patlaması kuşağı.

Ben bazılarının eğitildiğini dahi düşünmüyorum ama görüşünüze saygım var.

Sistem gerçekten kötü ama siz bilirsiniz.
Sistem iyi demiyoruz zaten ve bence gerçekten körü olan bir yanı yok. Başarısızlığının suçu kendi olmasına rağmen suçu eğitim sistemine atanlara laf ediyoruz.
Hocam daha çok fazla büyük sınavlara girmedim ama derslerim de kötü değil ki.
Size demedim. Genel olarak konuştum zaten.

Görüşünüze saygım var. Dediğiniz doğru ama çalışmayan öğrenci sisteme laf edip kendi hatasını örtemez.
Evet, o da doğru 🙃.
Sistem iyi demiyoruz zaten ve bence gerçekten kötü olan bir yanı yok. Başarısızlığının suçu kendi olmasına rağmen suçu eğitim sistemine atanlara laf ediyoruz.
Tek bir sınav ile insanların hayatını belirlemek mantıklı mı geliyor size gerçekten? Bazı derslerin veya ders konularının çok gereksiz olduğunun farkında mısınız?

Sistem iyi demiyoruz zaten ve bence gerçekten körü olan bir yanı yok. Başarısızlığının suçu kendi olmasına rağmen suçu eğitim sistemine atanlara laf ediyoruz.

Size demedim. Genel olarak konuştum zaten.

Siz de haklısınız hiç çalışmayan sabahtan akşama kadar boş boş takılan sistem kötü diyor ve başarısızlığını orada arıyor bu konuda haklısınız.

Siz de haklısınız hiç çalışmayan sabahtan akşama kadar boş boş takılan sistem kötü diyor ve başarısızlığını orada arıyor bu konuda haklısınız.

Z kuşağı budur. Çocuk 13 yaşında millletin görüşüne saygılı bir birey. Bu çocuğu eğiten anne baba ile no 7 adlı arkadaşı eğiten anne baba bir mi?

Z kuşağı budur. Çocuk 13 yaşında millletin görüşüne saygılı bir birey. Bu çocuğu eğiten anne baba ile no 7 adlı arkadaşı eğiten anne baba bir mi?

Doğru. Kategorilere alacak olursak, iyi anne baba eğitimi alıp eğitimi uygulayan, iyi anne baba eğitimi alıp eğitimi uygulamayan, kötü anne baba eğitimi alıp eğitimi uygulayan, kötü anne baba eğitimi alıp onları uygulamayan, eğitim almayan.

Doğru. Kategorilere alacak olursak, iyi anne baba eğitimi alıp eğitimi uygulayan, iyi anne baba eğitimi alıp eğitimi uygulamayan, kötü anne baba eğitimi alıp eğitimi uygulayan, kötü anne baba eğitimi alıp onları uygulamayan, eğitim almayan.

Biraz üslubum sertleşti. Ama yapacak bir şey yok. Oruçlu oruçlu adamı sinir etti arkadaş.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı