En ucuz 144Hz veya 165Hz monitör önerisi

Olabildiğince en ucuzunu önerir misiniz? Marka hiç fark etmez. Rampage, Gamepower falan takmam. Piyasadaki en ucuzunu önerir misiniz?
Daha geçenlerde almış olduğum bir monitör indirime girmişti incelemeleri de hoşuma gitti şahsen ips panel ve hdr desteği de olduğunu söylüyorlar:

Markası farketmeksizin VA panel kullananlara üzülüyorum. Paralarını çöpe atıyorlar resmen. Burada uzun uzun yazıp anlatmayacağım. va panel monitör alıp bizzat denemelerini tavsiye ediyorum. Çünkü insanlar inanmak istemiyor. Deneyin görün

Al buyur Excalibur'un ghosting testi.

Sadece Trendyol üzerindeki yorumlarda 5 tane UFO testi fotoğrafı var onlardan sadece birisinde temiz gözüküyor. Temiz gözükmesinin sebebi de UFO testinin hızının 120 piksele ayarlanmış olması. Ötekiler 960 pixelde yapmışlar.

Eki Görüntüle 1814581

Eki Görüntüle 1814582

Eki Görüntüle 1814583

Eki Görüntüle 1814584

Bu tek temiz gözüken ama temiz gözükmesinin tek sebebi saniyede120 piksel hızında olması UFO'ların. Ayrıca yorumunda ghosting olduğunu da yazmış.

Eki Görüntüle 1814585

Bu ürünün tek kusuru ghosting bile değil ama onlardan bahsetmeye gerek yok. Sadece alınmaması için bu ghosting durumu bile yeterli.

Ghosting canavarı.

Bu konuda çok yanlış öneriler verilmiş şaştım kaldım.

Özellikle G3, CRG5, Excalibur, veya Game booster vb monitör önerilerini verenlere en azından forumdaki monitör rehberlerini okumalarını ve insanların parasını çöp etmemelerini tavsiye ediyorum. Bu modelleri kendileri kullananlar içinse sadece üzülüyorum.

Herkese iyi sosyaller.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı