En Ucuz HyperX Cloud II Nerede Satılıyor?

P3rcy

Kilopat
Makaleler
1
Yer
İzmit
Zoccoshop'da gördüm 430 TL'ye, Türkiye içinde daha ucuza satan bir yer var mı bildiğiniz acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bildiğim kadarıyla Cloud 2' nin stereo performansı daha üstün. Yanlış mı biliyorum?
Çok iyi biliyosun bende kullanıyorum kulaklarım biraz büyük ve tam kaplıyor kulağımı. Ürünün linkini bırakıyorum kulaklık standı hediyeli bu fırsatı kaçırma derim. Biraz yüksek fiyatı alma almaya değer şahsen ben alacağım sadece standı lazım oluyor.

HyperX Cloud 2 7.1 Gamer Kulaklık KIRMIZI (Ses Kartlı) KHX-HSCP-RD | HyperX | Surround Gamer Kulaklıklar 53mm Driver, 7.1 Ses Kartlı HyperX Cloud 2 Oyuncuların Güvenilir Marketi GameEkstra.com 'da

Arctis 3 kardeşim kullanıyor. Discord'da herkesin sesi ondan yankı yapıyor ses kalitesinden de hiç memnun değil.
Bende öyle bir sorun yok. Yankı yapıyorsa discord ayarlarından ayar verebiliyorsun diye biliyorum.
Artics 3 te fiyatına göre kötü bir ürün değil ama Cloud 2 daha çok öneriyolar.
Ben Artics 3 kullanıcısı olarak 300 tlye memnunum:)

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı