HyperX Cloud II vs HyperX Cloud Alpha

rotkatz2

Centipat
Daha fazla  
Merhaba HyperX Cloud II veya Alpha düşünüyorum ama kafada ağrı yapar mı bilmiyorum. Ağırlığı birinin 320 gram birinin ise 298 gram kullanan varsa yardımcı olabilir mi?

Zamanında ikisi arasında kalmıştım hatırladığım kadarıyla, Cloud II daha çok alındığı için onu tercih etmiştim. Şu anda kullanıyorum, memnunum. Bir sıkıntısını görmedim. Uzun zamandır her gün saatlerce kullandığımdan kulağın oturma yerindeki yumuşak doku yıpranmış ama zaten aldığınızda onun da yedeği oluyor. Cloud II öneririm, iyidir.

Cloud II hakkında 2022 yılı içerisinde yani yeni üretilen ürünlerde dip ses sorunu olduğu söyleniyor forumda çok kişi tarafından.

Zamanında ikisi arasında kalmıştım hatırladığım kadarıyla, Cloud II daha çok alındığı için onu tercih etmiştim. Şu anda kullanıyorum, memnunum. Bir sıkıntısını görmedim. Uzun zamandır her gün saatlerce kullandığımdan kulağın oturma yerindeki yumuşak doku yıpranmış ama zaten aldığınızda onun da yedeği oluyor. Cloud II öneririm, iyidir.

Kafanı ağrıtmıyor mu herhangi bir şekilde SteelSeries Arctis 1 kullandım kafam çok ağrımıştı 4-5 saat bile olsa.

Yok hocam, gayet rahatım yani kulaklıkta. Birkaç saat kullandığınızda kulaklığın orada olduğunu unutuyorsunuz bence :D

Teşekkür ederim.

Cloud 2 alma sakın aldım iade verdim güç bela yeni ürettiklerinde dip ses sorunu mevcut ama Cloud Alpha'da bir sorun yok.

Geçmiş olsun kararsız kaldım böyle deyince.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı