En ucuz RGB kontrolcü önerisi

Peki Rainbow modu falan var mı? Güç beslemesi nasıl yapılıyor?
Attığım linkteki açıklamada inceleme videosu var. SATA ile güç beslemesi yapılıyor. Bu da monte edilmiş hali.

1607949446884.png

Bu tarz bir şey olur mu?
Bu ARGB yalnız. RGB desteklemez. Fanların modeli nedir?

Attığım linkteki açıklamada inceleme videosu var. SATA ile güç beslemesi yapılıyor. Bu da monte edilmiş hali.

Bu ARGB yalnız. RGB desteklemez. Fanların modeli nedir?
H500P'nin kendi kasa fanları. Ucunda bir şey yok. Ben kendim header'i takacağım. O yüzden daha araştırmadım. Bir de bu fanı alacağım:Xigmatek CH120 EN40179 120*120*25mm Gökkuşağı RGB 1200rpm Kasa Fanı: Amazon.com.tr

Bu RGB'den çok anlamıyorum. MediMarkt'taki eleman yeşil renk yapmak için RGB headeri uçurmuş. Kendim RGB header edinip kabloları bağlayıp elektrik bandıyla kapayacağım.

@KoltuktakiElektarlar bu Xigmatek fanlar ile ARGB kontrolcü kullanamazsın. RGB kontrolcü gerek 4 pinli olanlardan. Benim attığım gibi.

Peki benim fanlar? H500P ile gelenler?

H500P: COOLER MASTER MASTERCASE H500P MidT ATX RGB SİYAH KASA fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da

Vatan'da RGB diyor ama.
Yani Akasa kontrolcü ve Xigmatek + H500P'nin fanlarıyla kullanabilirim demek. Zaten 4 tane kablo vardı. (Red, Green, Power, Blue)

Yeni konular

Geri
Yukarı