En ucuz yurt dışı dil okulları hangileridir?

duzzstar

Picopat
Daha fazla  
17 yaşındayım 4 haftalığına falan yurt dışında dil eğitimi almayı düşünüyorum. Sizce hangi ülke daha ucuza denk gelir? Aklıma Kanada var, sizce mantıklı mı?

17 yaşındayım 4 haftalığına falan yurt dışında dil eğitimi almayı düşünüyorum. Sizce hangi ülke daha ucuza denk gelir? Aklıma Kanada var, sizce mantıklı mı?
4 haftada ancak temel gramer kuralları öğrenilebilir, konuşmak için ise o ülkede kalıp kelime haznesini artırarak pratik yapmak lazımdır, gidip de orada kalmayı planlıyorsanız düşünce şekliniz doğru, niyet buysa tavsiyem Kanada ama gramer öğrenmek için o kadar harcama yapmak gereksiz kanımca, ikametiniz uygunsa ilgili ülke konsolosluğunun kursları gayet yerinde olur..

En ucuzları Malta ve İrlanda sonra sırasıyla Kanada ABD ve İngiltere.
Kanada mı mantıklı yoksa Malta mı?

4 haftada ancak temel gramer kuralları öğrenilebilir, konuşmak için ise o ülkede kalıp kelime haznesini artırarak pratik yapmak lazımdır, gidip de orada kalmayı planlıyorsanız düşünce şekliniz doğru, niyet buysa tavsiyem Kanada ama gramer öğrenmek için o kadar harcama yapmak gereksiz kanımca, ikametiniz uygunsa ilgili ülke konsolosluğunun kursları gayet yerinde olur..
Orda kalmayı düşünüyorum.

Sırf uçak biletine baksan bile ne kadar uyguna geldiğini görürsün.
Malta pahalı olmuyor mu? Euro pahalı olduğu için Kanada doları daha cazip geldi

Kanada mı mantıklı yoksa Malta mı?

Orda kalmayı düşünüyorum.

Malta pahalı olmuyor mu? Euro pahalı olduğu için Kanada doları daha cazip geldi
Tahmin etmiştim, Kanada hakkında epey bilgiliyim, özelden yazarsanız cevaplarım..

Hocalarım örnek veriyorum ben ve kız arkadaşım Kanada'ya başvursak dil okuluna ikimize de izin çıkar mı orada 6 ay yaşayabilir miyiz?

Hocalarım örnek veriyorum ben ve kız arkadaşım Kanada'ya başvursak dil okuluna ikimize de izin çıkar mı orada 6 ay yaşayabilir miyiz?
aynı okula mı başvuru yapacaksınız ?

Eğer dil eğitimimiz biterse tekrardan satın alabiliyorsunuz böylelikle uzamış oluyor zaman geçtikçe çalışma vizesine başvurup oturma iznine kadar gidersiniz

Yeni konular

Geri
Yukarı