En yakın arkadaştan nefret etmek

Yanlış anlamayın ama hocam zaten kararınızı vermişsiniz niye buraya konu açma ihtiyacı duydunuz? Ha bak konuşacak kişi bulamamış ve buradan fikir almak için açmış olabilirsiniz ama böyle şeylerde benim şahsi fikrim böyle kişisel şeyleri kendinize saklamanız. Bu arada adam gibi okuyan kişi kötü bir şey demediğimi tam tersine tavsiyede bulunduğumu anlar bunu konuyu kimse başka yere çekmesin diye yazdım.

Yanlış anlamayın ama hocam zaten kararınızı vermişsiniz niye buraya konu açma ihtiyacı duydunuz? Ha bak konuşacak kişi bulamamış ve buradan fikir almak için açmış olabilirsiniz ama böyle şeylerde benim şahsi fikrim böyle kişisel şeyleri kendinize saklamanız. Bu arada adam gibi okuyan kişi kötü bir şey demediğimi tam tersine tavsiyede bulunduğumu anlar bunu konuyu kimse başka yere çekmesin diye yazdım.
Kimsem olmadığı için siz sayın hocalarimdan fikir almak istedim düşünceniz için sağolun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kimsem olmadığı için siz sayın hocalarimdan fikir almak istedim düşünceniz için sağolun.
Rica ederim hocam ama dediğim gibi başka konularda fikir alıp tanıdığınız yada tanımadığınız insanlarla böyle kişisel şeyleri konuşmayın/anlatmayın sonra pişman olabilirsiniz sizin iyiliğiniz için söylüyorum iyi günler.

Hayatta en çok değer verdiğim, sevdiğim tek bir tane arkadaşım vardı artık ondan da soğudum nefret ediyorum düşmanımdan bu kadar çok nefret etmiyordum. Mesaj yazıyorum 6,7 saat hatta 1 gün sonra bakıyor buluşma ayarlıyoruz 3 saat bekletip buluşmaya gelmiyor beraber sohbet ediyoruz Ş, Z, j gibi kelimeleri telaffuz edemiyorum diye dalga geçip konuyu değiştiriyor gerçekten artık o kadar çok nefret ediyorum ki düşmanımdan daha beter artık onunla konuşmama kararı aldım ve artık onu da hayatımdan çıkardığıma göre yalnız ve mutlu bir insan olabilirim.

Başıma gelmişti, hatta hala geliyor diyebilirim. Çok egoist bir arkadaşım var, karateye gidip siyah kuşak almıştı, mesela ben disiplinlik bir şey falan yapmıştım ona ilgisi olmadığı halde sanki ona veya ailesine hakaret etmişim gibi saldırdı. En iyisi umursama.

Rica ederim hocam ama dediğim gibi başka konularda fikir alıp tanıdığınız ya da tanımadığınız insanlarla böyle kişisel şeyleri konuşmayın/anlatmayın sonra pişman olabilirsiniz sizin iyiliğiniz için söylüyorum iyi günler.
Bu konuyu aslında belki ben yanlış düşünüyorumdur diye açtım ama doğru düşünüyormuşum. Bu arada çok haklısınız.

Geri
Yukarı