Endeavor OS boot etmiyor

zhuseyin

Hectopat
Makaleler
2
Systemd boot ile de denedim GRUB ile de denedim boot etmiyor.

IMG_20240120_174759.jpg

Bu hatayı verip boot menüsüne geri atıyor.

Kapatınca boot etti teşekkürler. Secure Boot açıkken boot etmisi için ne yapmam lazım? Secure Boot kapalı olduğu için Valorant açılmıyor.
Valorant oynamak için Windows 10 kullanmalısınız ya da Secure Boot'u kapalı tutmalısınız. Başka bir yolu yok. Secure Boot açıkken herhangi bir linux dağıtımını açamazsınız.

Valorant oynamak için Windows 10 kullanmalısınız ya da Secure Boot'u kapalı tutmalısınız. Başka bir yolu yok. Secure Boot açıkken herhangi bir Linux dağıtımını açamazsınız.

Eskiden Fedora kullanıyordum o sorunsuz Secure Boot açıkken çalışyordu. Endeavor OS Secure Boot desteği kazandırılabiliyorda archwikide var ama konu İngilizce olduğu için anlamıyorum tekrar konu açayım madem.

Eskiden Fedora kullanıyordum o sorunsuz Secure Boot açıkken çalışyordu. Endeavor OS Secure Boot desteği kazandırılabiliyorda archwikide var ama konu İngilizce olduğu için anlamıyorum tekrar konu açayım madem.
Linkini verebilir misiniz inglizceden anlıyorum. Belki yardımcı olabilirim.

Bakmana gerek kalmadı 3.1.3 altındakilerini uygulayınca Secure Boot kapalı olmasına rağmen Valorant açıldı inşallah ban yemem.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı